Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijelenthetjuk batran hogy...

Kijelenthetjuk batran hogy Toroczkai Laszlo politikai karierje addig fog tartani amig az M1 lenem hozza rola hogy naci karlenditett?

Figyelt kérdés

Gondolom akkor hozzak majd le ha elkezd erosodni a MH-k es veszelyes lehet a Fideszre.

[link]

Ezt nehez lesz kimagyarazni. Majd mindenki azzal fogja vadolni hogy naci es ne akarjuk mar azt hogy egy naci legyen Magyarorszag miniszterelnoke.

Meg igy is Z.Karpat Daniel karlenditesi es oriasi botranyt csinalt.



2022. ápr. 17. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha lehozná az M1 akkor mindenki rá szavazna vik helyett.
2022. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Már megváltozott😄, ha másnak lehet(jobbik), akkor tőle miért vennénk ezt el? A jobbik is "náci" párt volt😄, ma meg szalonképes.
2022. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Most Toro fog a célpontba kerülni, nehogy túlságosan megerősödjön. Vége annak az időnek, amikor szabadon szerepeltette a fideszpropaganda az ellenzék ellen, ami mostanra összezuhant.
2022. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Én is karlendítettem már, és nem vagyok náci. Bár ő politikus. Én nem értem, ez a karlendítés amúgy miért baj? Ezen a mozdulaton annyian fennakadnak. Bezzeg Viktor dolgozószobálya 4 milliárd volt.

Engem az ilyen lendítés nem érdekel, semmit nem jelent.

2022. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Unalmas már ez a karlenditősdi így 2022-ben. 🤷
2022. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Romai köszöntés! ennyi! rádásul ezt maga Toroczkai tette ki! de egyébként felőlem náci is lehetne (nem az) de felőlem az is lehetne! Toroczkai építi a hazáját a Fideszel és Baloldallal ellentétben!
2022. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nehéz kimagyarázni."

Nézzél utána,hogy Rómában mi a szokások és utána dumálj.

Persze tudom,hogy a baloldalon senki sem képes felfogni,hogy ez a mozdulat Rómában már jóval előtte létezett..

2022. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!