Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP & ellenzék, miért nem...

MZP & ellenzék, miért nem tudtak alkalmas politikai programot találni Orbánnal szemben? Miért nem tudták megszólítani az embereket?

Figyelt kérdés

A 20% különbség az gigantikus differencia. MZP-nek és az ellenzéknek fél évük volt találni egy politikai programot, valamit amivel megszólíthatják az embereket. Nem hogy ezt nem sikerült megcsinálniuk, hanem meg sem tudták szólítani semmitvel az embereket. Mindenhol vesztettek választókat. Pedig semmi más dolguk sem volt, mint ez.


Nem kellett dolgozniuk. Nem olyanok, mint Karácsony lett volna, akinek van főállása vagy a Fidesznek, akiknek egy országot, önkormányzatokat kellett kormányozni. Nekik csak ez volt a munkájuk és ezt sem tudták megcsinálni rendesen. Miért?



2022. ápr. 17. 16:47
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
12%
MZP programja az volt hogy vérig sért mindenkit aki nem Budapesti. Nem jött be. Ki érti ezt
2022. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Írhatnék elemzést de magyarok vagyunk, és az a divat, hogy ha valamiben nem értünk egyet, rögtön le leszek hülyézve.

Nagyon röviden így látom: Későn volt előválasztás, az előválasztáson egy külső, nagypolitikához nem értő embert választottak, aki körül volt egy nagy hype, de csak addig tartott aztán kipukkant (nem írom le, ki lett volna szerintem jó jelölt mert azonnal én lennék a leghülyébb ezen a Földön).

Volt programjuk, elolvasható volt a neten, hetven-akárhány oldalból állt. Nem is volt rossz program.

Azt hitte a vezér úr, hogy az Orbánozás eléri célját, és hogy a csalódott Fideszesek óriási számban vannak. Csalódott Fideszesek kb. 0,2 - 0,5% közt mozognak, és ők is maximum a Fideszhez térnek vissza, vagy semmilyenek. A viéki emberek, akik hónapról hónapra élnek, különös tekintettel a kisebbségekre, nekik nem mond semmit az, hogy korrupció. Sem Mészáros. Ránéznek egy plakátra, amit a helyi képviselő kiplakátolt a főtérre, hogy MiniFeri, meg a 100% Gyurcsány. És ezt adja a mindenkihez eljutó köztévé is.

Kezdenek fáradni az ujjaim, de úgy is írják majd a többit mások is.

2022. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

MZP úr a 7 gyerekes keresztény édesapa. Erre a vidéki cigó csak köp egyet, és azt mondja, ki nem sz×rja le, nekem van 15!

Egyébként a végén a csúf leszereplést még a háború is befolyásolta, meg MZP kiforgatott szavai.

2022. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a fidesz pénzzel fog meg mindenkit és ezen a szitán már nem látnak át az emberek, sokszor a képzettebbek sem.
2022. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok budapesti, és engem mégsem sértett vérig. Akkor hogy lehet ez?
2022. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Mert a médiumok többsége nem az övék, mert nem ismerik a vidéket és mert összefogtak Gyurcsánnyal.
2022. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!