Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek: Nektek is jobb,...

Ellenzékiek: Nektek is jobb, hogy így alakult?

Figyelt kérdés

"Egy önmagát meghatározni képtelen formációt láttak a választópolgárok a kormányerő ellenzékében –"


"A baloldal a választás után azonnal hibáztatni kezdte az addigi miniszterelnök-jelöltjét, egymásra mutogatás folyik, ki nem hozta a kellő szavazatszámot"


"A választáson szerintem nem csak egy – extrémet természetesnek mondó, nemzeti kérdések iránt érzéketlennek tűnő – bal- és liberális oldallal szemben kellett győznie a kormányerőnek. Hanem főleg egy olyan ellenféllel szemben, amelynek nincs kivehető, markáns arca. Egy önmagát meghatározni képtelen ellenfelet, formációt láttak a választópolgárok is. Szerintem ez is nagyon sokban hozzájárult a Fidesz elképesztő sikeréhez."


"De azt hiszem, az ellenzéki szavazóknak is jobb, hogy így alakult az eredmény. Viszont reménykedem, hogy később a budapesti ellenzéki voksolók, értelmiségiek is közelednek a többségi állásponthoz – ... Talán vannak jelei, hogy ez már el is kezdődött. Többen például őszintén elgondolkodtak azon, hogy a vidékiek a választáson elegáns, egyszersmind határozott választ adtak a jelen baloldal velük szembeni lekezelő gesztusaira. " Dörner György, az Új Színház ügyvezető igazgatója [link]



2022. ápr. 18. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Igaza van. Talán jobb is így
Semmi sem változott volna, akárki kormányzott volna
Nem. Jobb lett volna győzni
34 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Az értelmesebbje azért

fellélegzett vasárnap este. 🤣🤣

2022. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Annak persze örülök hogy a 12 évnyi hazudozás és propaganda mocska lajtoskocsistul fog Vittyó nyakába ömleni.
2022. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha Budapestet is sikerül visszaszerezni tényleg ideje indulnom (lehet már előtte)
2022. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

2.

12 éve ezt várjátok, már csak egy kicsit kell kibírni 😄

2022. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

2


Az ellenzéknek is volt propagandája és hazugságai. Ezek szerint még ehhez is tök bénák.

2022. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha a népnek ez kell hàt legyen.. Én belefàradtam az emberek győzködésében.. Nem is akarok részt venni szavazàson többet mert teljesen értelmetlen úgyis a sötét tömeg dönti el..De ezek utàn meg ne merjen nekem senki se szólalni ,hogy milyen szarul él azok közül aki ràjuk szavazott.. Tessék örülni , tapsikolni..
2022. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

7


Én sem győzködök egy ellenzékit sem arról, hogy szerintem hová kéne szavazniuk. Felnőtt emberek, el tudják maguknak dönteni, erről szól a demokrácia. De elvárom, hogy azért, mert én a saját elgondolásom és utánaolvasásom alapján oda szavazok ahová én látom jónak, ezért engem senki nem merészelhet megszólni érte. Értve vagyok?

2022. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
#7 Nem szóltam meg senkit.. Csak hozzàm ne jöjjö senki panaszkodni ennyi..Mindenki azt csinàl amit akar , én lemondtam màr rég arról,hogy egy normàlis orszàgban éljünk..Értve vagyok?
2022. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

8


Jó, ne nyissunk vitát arról, hogy ha a másik oldal nyer, nekik mit jelent egy normális ország.

2022. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem ezeket a szefos kérdéseket: ez még mindig egy ország vezetése, nem egy szaros szekta. Tehát egy választással vagy mindenki nyer, vagy mindenki vesszit. Aki narancsot tetováltatott a seggére, annak olcsóbb lett a csirkefarhát?
2022. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!