Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha külön listán indultak...

Ha külön listán indultak volna az ellenzéki pártok, jobb eredményt értek volna el összességében?

Figyelt kérdés
Az összefogás mítosza megbukott, megdőlt. Orbán azt mondta, összefogva az ellenzék még rosszabbul szerepelt, mint 4 éve.. Külön-külön indulva hány százalékot ért volna el a DK, Jobbik, Momentum, Mszp, LMP stb?

2022. ápr. 6. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, lásd 2018
2022. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lett volna összefogás, talán el sem megyek szavazni, mert önmagukban egyik párt sem szimpatikus. MZP miatt szavaztam mert szimpatikus volt egy új arc mint miniszterelnökjelölt. 2018-ban nem is szavaztam, és szerintem nem voltam egyedül így ezzel.
2022. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Külön listán én szerintem a Momentumra szavaztam volna, ha ez bárkit érdekel.. Viszonylag új párt, fiatal arcokkal.
2022. ápr. 6. 12:14
 4/26 A kérdező kommentje:
3: Ja és haladó szellemiségűeknek tűnnek. Nincs benne Gyurcsány, se ex-nácik.
2022. ápr. 6. 12:15
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Biztos többet, de nyerni esélyük sem lett volna.
2022. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Már nem azért, de a Momentum már rég túl van rövid tiszavirág életű fénykorán, és már csak a süllyesztő szélén táncol. Nem tud széles rétegeket megszólítani.
2022. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be a számítás. Azt olvastam 800 ezer ellenzéki szavazó eltűnt....
2022. ápr. 6. 12:17
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

"Ja és haladó szellemiségűeknek tűnnek. Nincs benne Gyurcsány, se ex-nácik."


Csak halkan jegyzem meg ők is benne voltak az összefogásban Gyurcsánnyal és az "ex-nácikkal".

2022. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6: De még mindig szimpatikusabbak, mint az MSZP gyurcsányista utódpártja, vagy a karlendítősök.
2022. ápr. 6. 12:18
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Én simán el tudom képzelni hogy a politikában nem túl jártas, nem túlzottan tanult és tájékozott bizonytalan szavazókból egy csomót el tudott marni a fidesz az rémisztgető kamupropagandával, "márkizay elzárja a gázt, ide hozza a háborút, elveszi a prolik alamizsnáját, megnemváltja a gyerekedet bla bla bla...".
2022. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!