Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a sok fideszes gyűlölköd...

Mi ez a sok fideszes gyűlölködés az oldalon mostanában?

Figyelt kérdés
Nem örülniük kéne, hogy nyertek?

2022. ápr. 19. 01:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez értenek!
2022. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Van az a mondás, hogy emberek nem tudnak méltósággal veszíteni. Úgy látszik, a Fideszesek nem tudnak méltósággal nyerni sem. A 2/3 ellenére sem tudják elviselni, hogy Budapest ha nem olyan sokkal bár, de elutasította a Fideszt. És még vannak olyanok, még ha kevesen is akik gondolkodni is szeretnének, és átlátni a folyamatokat, nem csak szolga módon nyelni a kormánypropagandát.
2022. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában? Amióta van GyK politika rovat, szerintem azóta megy vica versa mindkét oldal részéről a gyűlölködés.
2022. ápr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3 Ezt értem, de most nem értem az okát, hogy honnan jön ez, hogy minden lipsit el kell pusztítani, amikor épp győzelmi mámorban kéne lenniük. De olyan retorikát folytatnak, mintha sarokba lennének szorítva. Fura.
2022. ápr. 19. 02:08
 5/28 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem csak válaszolnak ugymond arra ami megy ellenzéki oldalról illetve ment választások előtt.
2022. ápr. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

A fidesz mindig is arra utazott, hogy megossza az embereket.

"aki nincs velünk az ellenünk..."

"aki velünk van, az kitűzi a kokárdát..." (azóta nem vagyok hajlandó kokárdát hordani)

És folyamatosan, így tovább, 1989 óta (csak akkor még az "oroszok haza" volt a szlogen, most meg a gyertek oroszok, Paks, kémbank, miegymás).

És a birka nép követi a gyűlölködésre való felhívást. Itt már nagyon régóta nem arról szól a magyar politika, hogy fejlődjünk együtt, hogy az ország érdekében csináljuk együtt ezt vagy azt. Nem. Arról szól az egész, hogy mindig gyűlöljünk valakit, így tartva hatalmon egy elmebeteget. Vagy a bevándorlókat, vagy egy adott embert, vagy az Uniót (de a pénz azért kell onnan), vagy csak egymást, de valakit mindig gyűlölni kell.

2022. ápr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg a parancsnokuk ezt adta ki feladatnak.
2022. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom miféle gyűlölködésre gondolsz. Tudnál rá példákat linkelni?
2022. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Ezt látják a haverjaiktól… Áditól, Danikától… meg a többi “nagyon tehetséges” narancskomcsi influencertől.
2022. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
És közben kereszténynek is hazudják magukat. Névleg a szeretet vallását követik, de közben csöpögnek a "keresztényi" gyűlölettől.
2022. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!