Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolti jól írta ezt...

Bayer Zsolti jól írta ezt Tordairól?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valaki kifogásolná Bayert, akkor Schiffer András is hasonló következtetésre jutott, csak másképp fogalmazott:


[link]


2022. ápr. 19. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2022. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Igen.


Az egész ellenzék és nem csak Tordai övön aluli politizálásba kezdett, erre volt a válasz a Fidesz jó nagy gyomrosa...

2022. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Inkább nem nyilatkozok, mert elfogult vagyok. Rettentően utálom Tordait, annyi értelmesebb ember van nála, az ellenzéken belül is...
2022. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem nagyon tudom, ki ez az ember, de most megnéztem a wikipédia-oldalát, úgy tűnik, ő is ennek a „hozza a lájkot a neten”-szintű látványpolitizálásnak a híve, mint Jakab. Ránézésre olyan, hogy „egynek elmegy”, de az meglep, hogy pártelnöknek akarják. Mondjuk annyira a Párbeszéd sincs a köztudatban, mint a többi ellenzéki párt.


(OFF: ezt a cikktolvaj Mandinert ne linkeljétek már, olyan rossz, amikor elkezded olvasni a cikket, erre kiderül, hogy ez csak fél cikk és máshol folytatódik. Kattints arra a linkre és azt másold be.)

2022. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem írta jól. Az élősdi mihaszna bértollnok Bayer jobban tenné, ha visszavenne a saját igencsak nagy arcából, mert értelmes, intelligens emberek szemében egyre nevetségesebbé teszi magát. Hol van Bayer végzettsége, képzettsége és egyáltalán, az értelmi színvonala Tordaiéhoz képest? [link]

Jóval alatta...

2022. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bayer nem tudott volna közgazdasági egyetemen diplomát szerezni, mert buta hozzá, mint a cipőtalp.
2022. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!