Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális ellenzéki...

A balliberális ellenzéki szimpatizánsoknak lényegében soha semmi nem fog megfelelni amit a kormány tesz, még ha az az érdeküket is szolgálná?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy egyszerű hétköznapi ellenzéki élből minden intézkedést azonnal lehurrog amit a kormány tesz. Mindegy hogy az éppen jó vagy rossz, a végeredmény úgyis csak a szokásos: stadion, mutyi, ner, diktatúra, választási csalás és még sorolhatnám.
2022. ápr. 22. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Valaki szólhatna nekik, hogy a kampánynak vége és a választást elbukták. Április 3. előtt még volt némi értelme a görcsölésnek, de most felesleges ellőni azt a kevés puskaporukat, ami még maradt. :)
2022. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Tehát kedves 1. Válaszoló elismered higy nem vaktöltény, hanem valós bajok csalások hazugságok közpénz lopások.

Itt a beismerő vallomás, köszönjük.

2022. ápr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért, egy hétköznapi embernek a Fidesz, mi jót tett, amiért bálványozni kéne? Erre sosincs konrét válasz, csak a szokásos sablonszövegek, hogy CSOK, árstop, rezsicsökkentés, blabla stb...
2022. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Szörnyű, ha valakinek még vannak elvei és nem csak az az egyetlen kritérium, hogy nekem az éppen a hasznomra válik...
2022. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
#2: Szövegértelmezés: elégtelen. Azért írtam, hogy volt értelme a görcsölésnek, mert a legvérmesebbek még el is hihették, hogy van esélyük nyerni. Most 4 évig (vagy ha nagyon jóindulatú vagyok, akkor a 2024-es EP-választásig) semmi értelme a szokásos ellenzéki rizsának, nem tudnak belőle profitálni.
2022. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok balliberális, csak sima ellenzéki. Még soha, semmi olyan intézkedést nem tett ez a kormány, ami az én érdekeimet szolgálta volna.
2022. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 de azért vannak EU direktívák amiket be kellett iktatnia (EU ingyen roaming, kötelező közmű csatorna megosztás, közterületi parkolási szabályozás (motor parkolás mindig ingyenes), stb... igaz egyik se a kormány ötlete, csak "kényszer".
2022. ápr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt olyan, ami az érdekemet szolgálta volna.
2022. ápr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
00:32-nél a pont! Én sem abból indulok ki, hogy nekem éppen megfelel-e az adott intézkedés, tett, hanem, hogy hazánk, és népünk érdekeit az miképpen szolgálja, szolgálja-e. Vagy éppen csak tessék-lássék módjára odadobnak valami "csontot" az embereknek🤷, mert hiszen ők mennyire fa@a gyerekek, senkit sem hagynak az út szélén, ugye...
2022. ápr. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen is. És van olyan is, aki a Fidesz minden döntését kényeresen imádja, a vállalhatatlanakat pedig kényszeresen meg akarja magyarázni. Például századik stadion tök felesleges, de "legalább épül valami, Gyurcsány alatt az se volt". Vagy hogy a fideszes oligarchák gazdagodnak közpénzből, de "legalább magyarok zsebében marad".
2022. ápr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!