Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MOL hogyan fizetteti meg az...

A MOL hogyan fizetteti meg az emberekkel a 480 Ft-os benzinár stopot?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam már itt az oldalon, hogy ez a 480 Forintos benzinárstop átverés, mert valamilyen módon az embereknek ugyanannyiba kerül, mintha nem lenne benzinár stop. Merthogy a MOL (vagy akárkik) beépítik más termékek árába a különbözetet.

Ezt hogyan kell érteni, miféle termékeken keresztül húzzák le a embereket?



2022. ápr. 23. 19:37
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Sehogy . Nincs ilyen. Nekik kell benyelni. Gyanítom már nem sokáig
2022. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
2022. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom elolvasni, előfizetéses regisztrációt kér.

2022. ápr. 23. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Másold be a linket a googlebe, keress rá és onnan meg tudod nyitni.
2022. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A MOL azért erős állami hátszéllel így is elég jól ki tudta játszani az eddigi szabályokat, ezáltal is mégjobban megszedve magát, persze nyilván sokat vissza is osztott cserébe a megfelelő zsebekbe. Nem igazán tudom őket sajnálni most sem, hogy a többiek után ők kerültek sorra.

Pl elég csak a százhalombattai olajfinomítójukra gondolnom, évtizedek óta rengeteg a rákos megbetegedés a környéken, persze szerintük mindig minden határérték teljességgel szabályszerű, természetesen... Az utóbbi pár év főleg botrányos volt, itt élek és tudom, még az itt született emberek is panaszkodnak hogy sose volt ennyire tömény a bűz mint az elmúlt pár évben.

Ezen kívül szerintem a magasépületek szabályozását szándékosan kijátszó, hatalmas, ízléstelen, drága, fölösleges és hivalkodó új irodatornyuk is eléggé rombolja a budapesti panorámát.

2022. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!