Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy Le Pen elbukta a...

Most, hogy Le Pen elbukta a francia választást, Orbán újra egy fontos szövetségest vesztett?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én biztos voltam benne, hogy Macron nyer. Franciaországban ugyanis alapjában sokkal szélsőjobboldalibb többség van mint idehaza. Náluk sok dolog elfogadhatatlan lenne amit Orbán művel és tuti lámpa vasra akasztanák. Tehát a vezérnek már tényleg csak a kelet-ázsiai diktatúrák maradtak egyedüli szövetségesként mint Fehéroroszország, Kína, Üzbegisztán és hasonlók?

2022. ápr. 25. 00:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocs.. szélsőjobboldalibb helyett balliberálist akartam írni, de nyilván rájöttetek
2022. ápr. 25. 01:04
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Várható volt, hogy Macron nyeri. Szlovéniában is elvesztette ma Orbán a kis barátját. A lengyelek is megutálták. Az orosz érdekszférának lőttek, szó szerint.. Orbán vagy változtat a politikáján és szépen becsicskul ahogy kell, vagy gallyra teszi az országot. Nem lennék a helyében.
2022. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
A szerb miniszterelnök még ott van, meg Putyin, nem? Hszi-Csin Ping?
2022. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Húha, te mit iszol kérdező..

Élj egy buborékba még négy évig, csak tartsd élesen a szikét a következő kétharmadra, ez a lényeg

2022. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Szükséged lesz rá, hogy eret vágj
2022. ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem gond ez neki, keser mást, vagy tartja vele továbbra is mellékesen a kapcsolatot.
2022. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Mit sem ér Orbán győzelme, ha nemzetközi színtéren elszigetelődünk.. Április 4-én meg is indult a jogállamisági eljárás Brüsszelből. Na ennyit a Fidesz 2/3-ról...
2022. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Lengyelekkel is romlott a viszony. Ukránok se túlzottan szerettek meg bennünket szerintem, hogy kétkulacsos politikát folytattunk..
2022. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Orbánnak lőttek.
2022. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Kit érdekel. Orbánnak Magyarország érdekiet kell figyelembe venni és nem franciák, oroszok, vagy a szlovének meg a lengyelek érdekeit
2022. ápr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!