Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a képviselők akik kifogás...

Azok a képviselők akik kifogásolják a férfi és női szerepeket az alkotmányban, azok mind heterók (férfi-nő kapcsolatban hisznek/élnek)? Legyenek inkább LMBTQ képviselők is, aki érdemi kifogással élhetnek?

Figyelt kérdés

Hitelesebb lenne ha a másság elfogadását olyanok vinnék előre érdemben a politikában, akik maguk is a részesei ennek.

Vagy valamiért (ha valaki tudja, megírhatja az okot) kizáró ok az ilyen a parlamentből?



2022. ápr. 26. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

#7

"szellemi munkára szellemi sérültet javasolni szerintem már a ló túloldala."

Jah, cska ez mi alapján sok, míg a korábbi kijelentésed mi alapján nem? UGynaazt a logikát követtem, mint te. Az, hogy te véletlenszerűen A-t mondasz az egyikre és B-t a másikra, az nem segít.


"Ellenben az, hogy melyik nemhez vonzódsz, azt nem kell megosztani tudtommal sehol."

Mondjuk tudtommal elég nehéz úgy leélni az életed, hogy nem derül ki a körületted levőknek a nemi identitásod.

Főleg politikusok esetében, akik amúgy közszereplők.


"vagy gyengébben teljesítettek, ami miatt lett egy általános vélekedés?"

Ez egy érvelési hiba. A helyben, kis mintán történő tapasztalatod nem feltétlenül igaz a teljes társadalomra nézve.

Nyugodtan keress rá, a nők olyan szinten vannak általánosságban, mint a férfiak. Erről már több kutatás is készült.

2022. ápr. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet egy válaszolni.

Melegek egész nyugodtan lehetnek felőlem. De az ne abban a minőségében legyen ott, hogy ő meleg.

Az LMBTQ-t én pedig elkülönítem a hagyományos melegektől, mert ez egy politikai mozgalom semmi más. Sok meleg van, aki nem ért egyet a törekvéseikkel és nem akar egy táborba kerülni pl. a transzokkal. Őket nem lehet "LMBTQ-embernek" nevezni.

Szóval inkább nem támogatom, de egyébként az is sokatmondó, hogy miért nem alapítanak pártot ha már azt állítják sokszor, hogy 20%-nyian vannak. Ez alapján simán lehetne képviseletük, valamiért mégsem teszik. Talán nem hisznek az ügyökben eléggé, vagy tudják, hogy a melegeken belül is ők csak egy szűk kisebbség?

2022. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!