Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek V.Kende...

Mi a véleményetek V.Kende ítéletéről?

Figyelt kérdés

Az a V.Kende aki terrorcselekményt akart elkövetni:

[link]


Szerintem elég sok. Rossz nézni ahogy mennyi évet elvesznek a rövid fiatalságból. Az ember legszebb éveit így elpazarolni. Szörnyű. Szerintem az előzetes letartóztatás éppen elég büntetés volt neki. Biztos, hogy ott felfogta mit csinált valójában. Sok ember sajnos olyan, hogy csak akkor fogja fel mit csinált mikor megtörtént a baj. Szerintem V.Kende is ilyen. A számítógép előtt ülve nem gondolt a következményekre.



2022. febr. 27. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Súlyosabbat szeretnék, az ügyészség fellebbezett is.
2022. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig tenyleg robbantott volna akkor is ez lenne a velemenyed? Csak azert mert sovany es fiatal, attol meg ossze tud rakni egy bombat
2022. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Súlyosabbat szeretnék, az ügyészség fellebbezett is.


Miért ha kérdezhetném? Gyakorlatilag nem történt semmi, csak beszélt róla mit csinálna. Ennyi erővel mindenkit aki fenyegető szöveget mond a másiknak le lehetne csukni. Fél Magyarország börtönben ülne.

2022. febr. 27. 13:22
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha pedig tenyleg robbantott volna akkor is ez lenne a velemenyed? Csak azert mert sovany es fiatal, attol meg ossze tud rakni egy bombat


Én mi lett volna ha alapján nem ítélnék senkit. A bíróság lehetett volna elnézőbb. Maximum ami talán még elfogadható az előzetes letartóztatás mellé még egy év börtön. Ha attól nem javul meg akkor semmitől. Most viszont 3 évig ott lesz az adófizetők pénzén. Meg a mentális állapotra sem jó a börtön mert berakják 10 fős zárkába Kendét. Ott meg rászálnak a zarkatársak amitől súlyos lelki sebeket szerez. Hogy lesz belőle ezek után normális dolgozó ember.

2022. febr. 27. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Ismered?

Abból hogy lesz az, akit egy ilyen megnyomorit?

2022. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Hát engem nem lehetne lecsukni, én nem szoktam fenyegetni senkit. Amúgy számtalan esetben csak kimondott szavakért is el lehet ítélni valakit - nagyon helyesen. A szavaknak súlya van.
2022. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!