Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek hogyan reagálnána...

A fideszesek hogyan reagálnának, ha kiderülne a gyerekükről, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Meg kell kérdezni Orbánt, hogy reagált mikor Gazsi színt vallott otthon.
2022. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Agyonhallgatnák.
2022. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Majd mindjárt írják, hogy egyébként nem is tudják kik itt a melegellenesek, homofóbok, ők simán elfogadnák stb
2022. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ mennyire selejt az adott fideszes.
2022. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

Golyó általi kötél.


Most viccet félretéve gondolom mindenki másképp de ha a Fidesz álláspontja érdekel a témában akkor szerintem nekik semmi bajuk nincs a melegekkel amíg ezt nem próbálják a társadalom felé propagálni mintha ez lenne a normális.


Lehet az ellenzékiek, melegek ezt másképp élik meg, de ahogy egy normális heteroszexuális nem tolja a szexualitását a képedbe úgy lehet egy melegnek se kéne ezt tennie, mert van 1000 másik dolog az életben ami fontosabb és nem csak annyi hogy este kinek rakod be.

2022. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
A telex444hvg24.hu megírta, hogy rosszul, hisz sötétben tartott, maradi, gombák vagyunk spórákkal és trágyával esszük a krumplit a mélyszegény nyomorban Kishalomszárfelsőpusztán. Minek ennél mélyebb értelmezés ennek? Úgy, mint, MZP, mert kicsit ő is falusi, tehát dühösen és agresszívan.
2022. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
5# Meséld már el mikor volt utoljára, hogy egy meleg a szexuális életét a képedbe tolta? Valami fogaskerék hiányzik...
2022. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Fordítok mi a fideszes amőbák szerint a képedbe tolás: lélegzik az adott meleg...
2022. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
8# A legeslegtöbb meleg titkolja, hogy meleg, mert pont az ilyen amőba félék miatt nem lehet felvállalni valakinek, hogy meleg. Csak azt, nem értem, hogy akkor ki nyomja a képükbe a melegséget? Ja, hogy az a Fidesz...
2022. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Fideszre szavaztam és biszexuális vagyok. Soha nem voltam és nem is megyek a Pride-ra, nem voltam és nem is megyek melegbárokba. Utálom a magamutogató, idiótán viselkedő, öltözködő alakokat, az LMBTQ-mozgalmat. Teljesen normálisan viselkedem és öltözködöm, soha nem mondanád meg rólam, hogy nem csak a nők érdekelnek. A szexualitásom a magánügyem, amihez senkinek semmi köze, és nem akarok vele kérkedni se.
2022. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!