Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dés László zenész milyen...

Dés László zenész milyen politikai oldalon áll?

Figyelt kérdés
Fideszes? Vagy balliberális? Esetleg független? Csak azért kérdezem, mert ha egyértelműen balliberális nézeteket vall, és emiatt mennének esetleg a balliberális fanatikusok csápolni neki a koncertjére, akkor kihagyom. A legjobb az lenne, ha független, politika semleges lenne, és önfeledten lehetne menni kikapcsolódni a koncertjére. Nekem az, hogy O1g, az nem kikapcsolódás, még burkoltan sem.

#koncert #Dés László #Politika a koncerten #Kormány gyalázás
2022. ápr. 28. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugdíjas oldalon.
2022. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Liberális, de nem politizál a koncertjein, mint sajnos az utóbbi években Bródy.
2022. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Dés László egyértelműen ballibsi.

De ne ne ettől tedd függővé,ha szereted a zenéjét, nyugodtan menj el.

2022. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy amúgy, hogy áll, melyik párttal szimpatizál, csak nem azért megyek, hogy politizàlást hallgassak, burkoltan sem.
2022. ápr. 28. 12:21
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Megértelek, Bródytól nekem is kifordul a belem, mondjuk talán azért is, mert zeneileg is nullam amit művel..

Viszont vannak olyan ballipsi zenészek, akiknél el tudok vonatkoztatni a politikai szimpátiájuktól, mert tetszik a zenéjük.

2022. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Főleg amikor arról énekel, hogy ő ide minden migránst beengedne dokumentumok nélkül is szívesen. És aki nem így gondolkodik, az egy rasszista, náci rohadék.
2022. ápr. 28. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Dés László szerzeménye, autentikus előadókkal és helyen:

https://www.youtube.com/watch?v=SxVLpdQ2Yvk

2022. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Ez melyik szám, amit mondasz?
2022. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez jó szám. Kulka Jánossal és Koncz Zsuzsával a Pályaudvaron
2022. ápr. 28. 17:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem Kulka János az Életképekben tetszett, meg a Szomszédokban is. Azt mondják, hogy meleg, nem tudom egyáltalán igaz-e ez, de ha igaz, akkor sincs közünk hozzá, nem zavar. Hegyi Barbarával jó párost alkottak az Életképekben, eszembe sem jutott, hogy meleg lehet. De a Gandalfot (Gyűrűk ura) alakító színészről is kitalálták, hogy meleg. Kedvenc karakterem pedig amúgy a filmből.
2022. ápr. 28. 17:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!