Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan, mitől lesz valaki...

Hogyan, mitől lesz valaki viszonylag fiatalon olyan arrogánsan homofób és ultrakonzervatív, mint amilyen pl. Dúró Dóra, Novák Előd vagy Toroczkai László?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Neveltetés? Beszűkült látásmód? Zsigeri rosszindulat, ami csak a potenciális célpontot keresi?
2022. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

"viszonylag fiatalon"

Minél fiatalabb valaki, annál inkább a neveltetése látszik még rajta.

2022. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindenki tartja jónak az ilyesmit:


[link]


[link]


És normálisnak se.

2022. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Fiatalon én is az voltam, mármint homofób nem, mert én magam is bi vagyok, de antiszemita voltam, meg nagymagyar. Ma is fontos számomra a magyarságom, de már nem ragasztanék mondjuk nagymagyarország matricát a kocsimra. 2014ben a jobbikra szavaztam, aztán 2018ban az LMPre. Én kinőttem a nemzeti kirekesztő radikalizmust, elfogadóbb lettem, bővült a világnézetem, rájöttem semmi sem fekete-feher. Novák úgy látszik nem nőtte ki a gyűlölködést, meg a szavazók 5%a sem, de szerencsére ez nem a társadalom nagy része.
2022. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Elég, ha valaki fehérként egy cigányokkal teli településen nő fel és megtanulja, mit ér a magyar jogszolgáltatás.
2022. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól, hogy van esze.
2022. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne homofób, vagy ultrakonzervatív?

Szerintem nem illik kérdésbe olyat megfogalmazni amit csak te gondolsz ezekről az emberekről.

A valóság az hogy egyáltalán nem homofób egyik sem.

2022. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit átlendültünk a ló a túlsó oldalára.

Ott tartunk hogy ha valami nem tetszik, mert mondjuk túl van tolva, vagy Te úgy érzed hogy túl van tolva,és nem jó az irány,és mersz ennek hangot adni, akkor a szentséges baloldal, és az azt formáló médiumok, fatvát mondanak rád. És rögtön valamilyen címkét is kapsz.

Valamilyen fób leszel, vagy rasszista, stb...

2022. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

"és mersz ennek hangot adni, akkor a szentséges baloldal, és az azt formáló médiumok, fatvát mondanak rád. És rögtön valamilyen címkét is kapsz.

Valamilyen fób leszel, vagy rasszista, stb..."

És mindez a tolerancia, a liberalizmus, a szólás-, vélemény- és sajtószabadság jegyében...

2022. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell velük foglalkozni, jelentéktelenek.
2022. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!