Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mit gondoltok a...

Jobbikosok! Mit gondoltok a 80-as évek Magyarországának rocker fiataljairól?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most írjam le mit gondolok saját magamról????:):):)
2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert a Jobbik támogatói között sok ember megtalálható ebből a két embercsoportból:


1. Olyan emberek akik a 80-as években voltak fiatalok, vagy fiatal felnőttek, de ellentétben rocker kortársaikkal, ők támogatták Kádárt és a kommunizmust.



2. Olyan mai fiatalok akiknek sikeres bebeszélték, hogy milyen jó volt a Kádár-rendszer és a cocializmus és azért szavaznak a Jobbikra, mert az "hátha valami olyasmit fog visszahozni"

2010. szept. 16. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, az én meglátásom és tapasztalataim szerint az ön észrevételei már nem is lehetnének helytelenebbek.


[egyszerűbben: Hülye vagy fiam, ülj le.]

2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
már megint ez a kommunistázás, menj igyál egy teát, szeretkezz a bnőddel és nézzetek meg egy jó filmet, holnap pedig menjetek szépek oskolába!
2010. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát én egyik csoportba se tartozok, de én azért szavaznék a Jobbikra, mert itt keleten hatalmas gondot jelent a cigányság kérdése, és ez az 1 párt tesz a megoldásáért valamit. Ha egy nagyszámú népcsoport nem tud integrálódni a többségi társadalomba az szerintem igen nagy baj, és ezzel valahogy a Jobbikon kívül senki se foglalkozik.
2010. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te éltél a Kádár-rendszer alatt? Ha igen akkor tudod,hogy milyen élet volt. Ha nem,akkor csak azt tudod,amit bebeszéltek neked!
2010. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tesék, itt egy rocker a 80-as évekből:


[link]


Itt meg egy másik:


[link]


Annak idején a hatalom szinte tiltotta őket, deviánsnak, rendszerellenesnek nevezve őket. Aztán érdekes módon mégis olyan pártban kötöttek ki, amelyik -ha valami véletlen folytán hatalomra kerülne- mindent betiltana, ami nem tetszik neki.

2010. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Én mindössze 15 éves vagyok, apám MSZP-s, anyám Fideszes, én pedig a Jobbikkal szimpatizálok, ha lehet mondani ily fiatalon. Senki sem nevelte belém hogy milyen jó volt a Kádár rendszer, valójában alig tudok róla valamit, de amennyire ismerem, rossz volt. Mindössze annyi jó dolog lehetett benne, hogy akinek nem volt munkája az börtönbe került, így elkerülhették hogy a munkanélküliek napközben lopjanak és törjenek-zúzzanak az utcákon. Persze ezáltal az egy főre jutó termelés erősen lecsökkenhetett, hiszen sokan olyan munkát végeztek amihez nem is értettek igazán.


15/f

2010. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

El kell hogy keseritselek benneteket.

A hatalom sem Schuszter Lórántot, sem Nagy Ferót nem tiltotta, vagy nevezte rendszerellenesnek.

Nagyon sok támogatást kaptak, és naponta lehetett látni őket a rádióban és TV-ben.

A rendszerváltás óta meg senki nem kiváncsi rájuk, azért beszélnek hülyeségeket.

Például nézd meg a wikin a szinpadi és filmszerepeiket, és azt hogy azok mikor voltak? Érdekes látni, hogy mind 90 előtti, utána meg semmi.

2010. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a 80-90-es évek rocker társadalmát gyarapítom, de:


Elítélem a balf@sz mszp-t, ökör fideszt és a töketlen jobbikot is! Lipótmezei intézetben mind helye! Csak a pénzedet éneklik ki a szádból.


Ellentétben mondjuk a Bikini együttessel, a Beatrice-vel, korai Moby Dick-el, és külföldi kollégáikkal. Nagyjából lesz@rják a politikát és azt teszik, amihez a legjobban értenek: zenélnek és szórakoztatnak.

2010. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!