Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha alakulna egy...

Mi lenne, ha alakulna egy párt ami a 80-as évekbeli rocker értékrendet követné?

Figyelt kérdés
Tehát jobboldali lenne, de attól még sok dologban amin a jobbosok puffognak szabadelvűbb lenne, és egyházellenes is lenne.
2010. júl. 29. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Sőt legyen legális a drog, lehessen ittasan, korlátlan sebességgel vezetni, összesz@rni a köztereket, nagyon király lenne tényleg (néha komolyan elgondolkozom azon, milyen hülyeségeket tudtok kérdezni itt...)
2010. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első. Te biztosan otthon ültél Anyuval és mintamókust meg Mozart-ot hallgattál a rádióban, miközben a csúnya rendszerellenes osztálytársaid Edda koncertre jártak
2010. júl. 29. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Ellenzem. Tudod a politika ott kezdődik, ahol a rock már rég véget ért. Szerintem szánalmasak azok a zenészek akik belekeverik ebbe az egészbe a politikát, csak, hogy így legyenek ismertebbek.
2010. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Volt. SZDSZ, de itt az utódja, az LMP. Nihilizmus, liberalizmus stb.
2010. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Neked általában nagyon felvilágosult válaszaid szoktak lenni, nade, hogy egyes témákhoz milyen puffancsként tudsz hozzáállni :)
2010. júl. 29. 23:08
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Kedves kérdező, te mi a fszért teszed fel kérdésként ha mindekit elküldessz a sunyiba? Akkor tartsd meg magadnak és légy vele boldog bmeg (első)
2010. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, te mi a fszért teszed fel kérdésként ha mindekit elküldessz a sunyiba? Akkor tartsd meg magadnak és légy vele boldog bmeg (első)"


Figyeltem a válaszaidat sok témában. Neked is szokásod elküldeni embereket a sunyiba, különösen akkor ha nem nyilasok!

2010. júl. 29. 23:16
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

"Neked általában nagyon felvilágosult válaszaid szoktak lenni, nade, hogy egyes témákhoz milyen puffancsként tudsz hozzáállni :)"


Ezt a választ szerintem nekem szántad. Akkor elmondom miért állok hozzá puffancsként. Ha alakulna egy ilyen párt, és még sikeres is lenne, előbb utóbb eljutnánk oda, hogy kijelentenék, hogy ők képviselik egyedül a rockot, és az egészet kisajátítanák (lásd Fidesz és a kokárda vagy Jobbik és az árpádsáv).


Addig van jó világ, amíg a koncert politikamentes hely és továbbra is együtt pogóz meg bangel a skinhead, a punk meg a che guevarás pólós és így tovább.

2010. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te megint miről beszélsz? Mutass egy ilyen hozzászólást, amit BIZTOS én írtam, DE, te itt feltettél egy kérdést, "Mi lenne, ha..." erre én, és másik válaszoló mondott egy véleményt, erre mindkettőnket lehordtál, én konkrétan egyszer komcsi (nem rendszerellenes) egyszer meg nyilas vagyok, miért kéne azt mondanom, amit hallani akarsz?
2010. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a mindenkori rockerek a világon konzervatív drogosok voltak? :DD
2010. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!