Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok! Ti hol veszitek...

Rocker lányok! Ti hol veszitek a ruháitokat?

Figyelt kérdés
Előre is köszi:)
2011. nov. 1. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Kínaikban ... :D .... aluljárókban (pest). Vannak kifejezetten ilyen üzletek :D
2011. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
előző: pontos címeket nem tudsz mondani?
2011. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

angol turiiii :)

vagy van a Baross utca(most már 32-esek tere) vilimegállóban a Shark nevű bolt(ami k*rvadrága :D), vagy az alteregó(használt ruházat a felső részén, alsó részen bakancsok, cipők), szputynyik, jajjcica... ilyenek. bár lehet, ez túl alter. nem tudom hogy a rockeren belül milyen ruhákat kedvelsz...

fekete, izléstelen pólókat nyugati aluljáróban is találsz, koncerteken általában vehetsz... szóval... :)


(nemvagyokrocker)

2011. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális boltokban. Csak tudni kell a jó cuccokat kifogni.
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

neten a nagy részét, főleg ebay

turizni is szoktam.

meg kínaiban is akad néha jó cucc.

meg szoknyákat, pólókat néha varrok magamnak is, valamint átalakítok hétköznapi ruhákat "rockosra".

2011. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. nov. 1. 20:13
 7/9 anonim válasza:

Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha neten rendelsz ruhát, bár én nem szoktam, mert nem látom, hogy hogy áll, vagy pontosan mekkora a méret. De ha olyan bármi jól áll alakod van, akkor ajánlom a netes rendelést,de ne kifejezetten a rockboltok oldalán, mert ott minden drága. Inkább fektess bele egy kis energiát és ,,mindenkacat" féle oldalakon keresgélj, biztos találsz valamit:)

A turik, kínaiak , bódék is jó megoldás, ki lehet fogni jó ruhákat:)

Vagy alakítsd át a rucikat! ha láncos típus vagy vegyél olcsón pár láncot, szinte bármire felszerelheted, vagy itt-ott megvághatog a pólót. Ha inkább goth, akkor egy-két fekete csipke, véokny áttetsző fekete anyag itt-ott.

Ja és sokat dob a rockeres hatáson a sötét smink,( főleg, ha sötétebbre fested a szdat is) de ízlésfüggő, hjogy mennyire akarod kifesteni magad, illetve a kiegészítők! Vegyél szegecses övet, karkötőt, dögcédulát...stb. De ezt főleg utcai butikokban lehet visznylag olcsón beszerezni.

De mindez attól függ, hogy milyen a stílusod, ne vegyél fel valamit attól, hogy rockeres, ha nem érzed úgy hogy hozzzád illik, mert pózer lesz az összhatás. Nekem pl. nincs szegecses övem, se dögcédulám, és a karkötőm is egysoros, mert nem a stílusom.

És ha sok pénzed van ott vannak a rockerboltok,(pl. Rockpince) nézd meg neten hol van a székhelyük.

Sok szerencsét!

2011. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:) Ma szabdaltam egy kicsit:) A rockpince tényleg nagyon jó, csak nagyon drágák a ruhák,de nyakláncot, karkötőt vettem már onnan:)
2011. nov. 4. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Változó. Ha valami megtetszik és éppen van rá cashem, akkor megveszem. Legyen az bárhol - kínai, márkás bolt, turi. De gyakran szoktam rendelni netről cuccokat - pl. bandás pólókat, karkötők meg hasonlók.


Szóval ez tényleg változó, ahol meglátok valamit, ami tetszik.

2013. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!