Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A disznóvágásokat miért...

A disznóvágásokat miért mindig a fideszes politikusokhoz kötik?

Figyelt kérdés
Szerintem politikai oldaltól függetlenül szeretheti valaki a disznótorost, a pálinkát meg magát az egész szokást. Lehet benne van az, hogy a Fideszt a vidék pártjának érzik és nyilván ott a gyakoribb ez a hagyomány. A pesti zöld meg liberális emberektől ez valószínű távolabb áll.

2022. máj. 2. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ők szoktak disznóvágásokon pózolni, azért.
2022. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Vágják az ellenzéket!:)
2022. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert a Fideszes vezetők szeretik eljátszani a sajtónak a "nép egyszerű gyermekét", ahogy Kádártól tanulták. Nem szeretem a Gyurcsányt, de ő legalább felvállalja, hogy van mit a tejbe aprítani, és nem játssza el, hogy "bérből és fizetésből élő szegény legény", szemben valakivel a várban és mini Versaillesi kastéllyal.
2022. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert Németh Sziszivel vagy Orbánnal előbb futok össze egy disznóvágáson, mint Donáth Annával vagy Ungár Péterrel.
2022. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

"de ő legalább felvállalja, hogy van mit a tejbe aprítani"

Ha tudnád, mennyibe kerül egy disznó, nem a szegénységgel társítanád ezt. A csóró nem házi kolbászt eszik, hanem Tesco-s Parizert. Azzal viszont sajnos szavazatot szerezni nem sikerült. Lehet, kevesebb identitás szorult a Tesco felvégottba, mint a disznóvágásba. Pestről nem látni a különbséget a kettő között, de az eredményét még a holdról is..

2022. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
A nép összeköttetőjük ezáltal.
2022. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én szeretnék disznóvágásra menni, de még sose voltam. Úgyhogy nekem szimpi hogy ilyenekre járnak.
2022. máj. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Előbb eszem meg a tesco-s párizsit, mit a gusztustalan zsíros, belsőséges házikolbászt.
2022. máj. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem is tudom, az MSZP-hez a szekfűt kötöm agyban (vagy a sarlót kalapáccsal), az SZDSZ-hez a madarakat, az MDF-hez a tulipánt, a kétfarkúakhoz a kutyát, persze.


A fideszesekhez a disznót. Nem is kell ehhez levágniuk, valahogy úgy tapad a két dolog.

2022. máj. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők néznek ki úgy, mint egy vágásérett disznó.
2022. máj. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!