Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazókat miért...

Az ellenzéki szavazókat miért hagyja cserben mindenki, aki az ellenzéki kampányban részt vett?

Figyelt kérdés

Az ellenzéki pártok már a választás éjszakáján otthagyták a szavazóikat egy szomorú, kukákkal és pocsolyákkal tarkított helyen, búsulni.


Jakab meg gyurcsány minden teketória nélkül, nyíltan nekiestek MZP-nek - mintha nem az összefogást ígérték volna a választóknak.


Aztán MZP gratulálni akart Orbánnak, meg haverkodni kezdett Lázárral - miután azzal járta az országot, hogy ez a két ember tolvaj.


Aztán ment a marakodás, persze egyik se mondott le, de beülni se akartak a parlamentbe (hogy képviseljenek minket).


Aztán most Osvtáh Zsolt is Orbánnal fotózkodik. Tudom viccből, de nem vicces.


Ebben a helyzetben egy ellenzéki szavazó tényleg azt éli meg, hogy magára hagyja mindenki. Miért viselkednek így? Tényleg ennyire híg, összetartásra képtelen, semmilyen egy liberális értékrendű csoportsulás?


El se tudom mondani, mennyire csalódott vagyok. És röhögjetek csak, fideszesek meg mihazánkosok, de nektek se vicces hosszú távon, ha a liberális értékeket méltatlanul képviselik.



2022. máj. 4. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek elveik. Az nem érték hogy "O1G". Ha a gyűlöleten és a fazékhoz jutáson alapzol egy szervezetet, az nem lesz hosszú életű.
2022. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Aztán most Osvtáh Zsolt is Orbánnal fotózkodik. Tudom viccből, de nem vicces."


Mondjuk azok után hogy az úgymond "barátait" betámadta nyilvánosan egy videóban nézetségért (érdemes összehasonlítani a nézők számát), én elástam azt az embert.

2022. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1: Dehogynem érték! Teljesen nyilvánvalóvá tették, hogy ők egy bekattant alkoholista személyes sértettségből fakadó primitív gyalázkodását tartják a mérvadónak és a követendőnek. :D
2022. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!