Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok a munkáspárt azt...

Támogatjátok a munkáspárt azt a javaslatát hogy lépjünk ki az unióból és a NATO-ból?

Figyelt kérdés

A munkáspárt szerint ke kell lépnünk az unióból és a NATO-ból.


[link]


Támogatjátok?



2022. máj. 5. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
#10 Mondjuk egy kávézó nyitásához üzleti érzék is kell, de a legtöbb magyarban az alapja sincs meg, úgy azért nehéz kávézót nyitni.
2022. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

A NATO-ból nem lépnék ki semmi szín alatt.


Az EU-t megfontolnám, ha a Magyar gazdaság olyan helyzetben lenne, de ha optimista vagyok is még vagy 10 évig nem lesz (ha így haladunk utána se).


A Munkáspárt ötletével az a nagy baj még, hogy ők a keleti szövetségekbe vinnék az országot, amit megint semmilyen körülmények között nem támogatok. Én csak a Nyugat részeként tudom az országot elképzelni.

2022. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%
Előbb utóbb úgyis kilépük, ha nem esik szét addigra
2022. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha kilépünk az EU-ból nekünk végünk, ezzel a politikai elittel, ami a rendszerváltás óta van a parlamentben, így is a maffiózókat támogatták a törvényeikkel, mondván kell a tökés. De ezek népnyúzó tolvajok nem tökések. Mi lenne velünk, kontroll nélkül? Tudom, hogy az EU nem nagy kontroll, de valamekkora mégis csak van. Én nem szeretnék kilépni az EU-ból. A nép töketlen és elvakult, hogy ezeket a marhákat választja meg 32 év óta.
2022. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

'A Nato pedig a legfőbb szövetségesünk ellen jött létre, szóval teljesen irracionális a tagjának lennünk.'


A szovjet impérium évtizedek óta szétesett, másrészt az a szövetség kényszeres volt.

2022. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!