Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszeseknek most az...

A Fideszeseknek most az arcukra fagyhat a mosoly, mert tényleg megindult az a kivándorlás amiről beszéltek, ha a Fidesz újra 2/3-dal nyer?

Figyelt kérdés

Én is elköltöztem Bécsbe, miután választások után megkértem a már kint élő haveromat, hogy adja be az önéletrajzomat a cégéhez. Egyből fel is vettek. Nem akarok számokat mondani, de nettóban is 4 és fél szer annyit adnak Bécsben mint Budapesten kaptam ugyanazért a munkáért. Valójában most jövök csak rá, hogy mennyire kihasználtak otthon, mint olcsó munkaerőt.

Jelenleg még ingázgatok haza a költözés meg a rokonok miatt, de a vonat mindig szarásig meg van telve amikor Nyugat fele megyünk, sokan ülnek az ajtók meg a budi mellett is olyannyira tele van a vonat. Viszont amikor visszafele jövünk, majdnem üres.

Továbbá pár napja tudtam meg, hogy a csapatba június elején érkezik 2 új tesztelő és június közepe felé egy új fejlesztővel egészülünk ki. Mindhárman magyarok lesznek... egy teljesen nemzetközi team-be. Egészen "véletlen" egybeesés.

Tudom, hogy ez még mind egybevéve sem reprezentatív, de azért erős jelzés értékű. Emlékszem a Fideszesek röhögtek az ilyen kommenteken, hogyha a Fidesz nyer megint, akkor elköltözök innen, mert hogy "Jaj libsik, ti már 12 éve folyamatosan ezt mondjátok, hogy elköltöztök innen :D azt mégis itt veritek a micsodátokat még mindig... :D"

Viszont most már tényleg eljött az a pont amikor az autokrácia teljesen megszilárdult és tényleg semmi kilátása nincsen ennek az országnak. Óriási infláció is van meg minden. Most már mondhatjuk, hogy az arcukra fagyhat a mosoly a Fidesz szavazóknak, mert valóban az értelmes réteg már kivándorol, és csak a Fidesz szavazó nyugdíjasok, cigányok, erdélyiek és egyéb határon túliak maradnak, akikkel aztán sokra fog menni az ország...



2022. máj. 8. 13:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
30%
Nekik sose fog az arcukra fagyni a mosoly. Egyszerűen túl gyenge emberek ahhoz, hogy beismerjék, hogy hibáztak. Annak örülj, hogy neked már jobb életed van, ne érdekeljenek a buta, rosszindulatú emberek, azokból amúgy is mindenütt, csak sajna itt 2/3-os kormányzóerőt is alakítottak.
2022. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
76%

Unalmas már a mese.

Mindig volt kivándorlás, a kormánypárttól függetlenül

2022. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%

Oké, elköltöztél rendben. Már csak azt nem értem, ezt miért kell itt a gyk-n a politika kategóriában világgá kürtölni?

Mellesleg rettenetesen kínos érzést keltett bennem a kérdés miközben olvastam, mintha egy kisiskolás gyerek durcázna.

2022. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
68%
Na, 1-el jobb hely lett Magyarország, köszönjük, hogy elmentél.
2022. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Neurotech ***** válasza:
87%
Ha csak azért költözik el valaki mert a Fidesz nyert, akkor egy balos győzelem esetén ennek többszöröse költözne ki nem? Az élet jobb nyugaton mint Magyarországon ez tény, de ennek az okai évszázadokra nyúlnak vissza függetlenül attól, hogy milyen kormány volt hatalmon.
2022. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
Húzzál is el, már csak arra kérünk, hogy akkor innentől osztrák oldalra írogass. Auf Wiedersehen!
2022. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 XX.XX ***** válasza:
73%
Köszönjük a mesét, de este 8 után kellett volna...
2022. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
Adj hálát a Fidesz győzelméért most nem lenne 4 és félszeres fizetésed.:DD
2022. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Mivan, felvettek takarítónak a mekibe?
2022. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
11%

"Köszönjük a mesét, de este 8 után kellett volna..."


Mert te nem mész reggel dolgozni? Eltart az összelopkodott alumínium?

2022. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!