Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton mennyiben...

Gulyás Márton mennyiben felelős az ellenzék bukásáért?

Figyelt kérdés
Ha nem mondatja ki Márki-Zay Péterrel, hogy katonai segítséget küldene Ukrajnába, akkor egész más végeredmény is lehetett volna. Elemzések szerint ez döntötte el a választást.

2022. máj. 9. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell túlértékelni Marcit! Egy ilyen jelentételen figura ha akarna sem tudna megbuktatni egy hatpárti szövetséget. "Elemzések szerint..." Pontosan ki és hol elemezte ezt így?
2022. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Süt mint 1 jancsikályha.
2022. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Egészen más eredmény = TALÁN nem lett volna 2/3


Inkább abban volt szerepe, hogy a vele készült nagyon jól sikerült előválasztási interjú miatt tudott MZP nyerni az előválasztáson. És hogy a nagyon rosszul sikerült előválasztási interjú miatt nem szavazott senki Fekete-Győr Andrásra, aki azután le is mondott.

2022. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt MZP mondta ki. A riporter/újságíró feladata az, hogy kérdezzen, akár kényes kérdéseket is. Pont Gulyás Marci csinálja azt, amit egy tisztességes politikai riporternek csinálnia kell: kritikusan kérdez, nem azt nézi, hogy a neki kedves oldalnak hogyan tud kedvezni a kérdésével. Aki ezt számon kéri Gulyástól, az úgy gondolkodik, mint az M1 "riporterei".


Másrészt MZP-nek egyáltalán nem ez volt az egyetlen balul sikerült mondása:


"Tisztességes ember nem szavaz a Fideszre";

"a Fidesz szavazói ostobák";

"a koronavírus kedvező volt az ellenzéknek, mert az idősebbek (akik közt több a Fidesz-szavazó) nagyobb arányban haltak bele";

"a vidéki ember délelőtt 10-re már részeg"


Nekem ennyi "aranyköpése" jutott hirtelen eszembe, talán még volt más is.

Aki ennyi hülyeséget képes beszélni, az jobb is, ha nem lesz min.elnök.


Egyébként amikor elhangzott ez a katonai segítséges mondata, én már akkor felszisszentem. És nem is arra gondoltam, hogy a Fidesz hogyan tudja majd ellene fordítani ezt. Hanem arra, hogy ha netán ő lesz a min.elnök, és véget ér a háború úgy, hogy egyetlen katonát se küldünk oda, akkor is hogyan ül le tárgyalni Putyinnal a gázról és az olajról. Minek élezi a feszültséget teljesen fölöslegesen azzal, akitől energetikailag függünk??? Az ilyen meggondolatlan ember eleve nem való felelős tisztségbe.

2022. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Semennyire.
2022. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezen már én is gondolkoztam. Azzal a kérdéssel ziccerbe hozta a Fideszt. Noha a meccset lehet, nem ez döntötte el...
2022. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Gulyás Marci is beépített ember?
2022. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MDaniel98 ***** válasza:
85%
Nem rá kenneém, hogy MZP hülyén nyilatkozik.
2022. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Lassan már mindenki fideszes lesz, aki nem szolgálja kritikátlanul az ellenzéket.
2022. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem beépített ember. De azért elég elhamarkodott volt az a kérdés február 13-án, amikor még azt is csak találgattuk, hogy lesz-e háború, vagy sem. Kár volt annyira erőltetnie a választ. A Fidesz meg már a háború kitörése után úgy tolta, mintha már a kialakult háborús helyzetre reagált volna.
2022. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!