Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért és meddig kell elviselnü...

Miért és meddig kell elviselnünk a roma társadalmat?

Figyelt kérdés
Ki lesz az aki majd csinál egy forradalmat?Ki az aki már végre elismeri hogy ennek már nincs értelme?Miért szüntetik meg a Magyar Gárdát?A roma gárdával mi lesz?Nekik 2x annyi joguk van mint a MAGYAR születésű MAGYAR állampolgárnak!ÉN miért nem kapok annyi segélyt mint ők?Hozzáteszem: még életemben nem folyamodtam még semmilyen juttatáshoz életemben!És a MAGYAR hozzátartozóim nem?Akik jogosultak lennének rá!Mert nem cigányok?Na ez a faji illetve demokratikus megkülönböztetés!Eddig érthető?Mikor lesz az amikor a hülye MAGYAR már ezt nem bírja és kikel magából?
2008. dec. 18. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Parlamentbe irtal mar?
2008. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Én is kérdezhetnék: Meddig kell elviselni a gyerekét meg nem nevelő hülye szülőket? (roma, nem roma, egyre megy)

A nagyokos jogászokat meg törvényalkotókat meg Hillert ki fogja végre rákényszeríteni, hogy beüljenek akár csak 1 napra tanítani, hogy megkóstolják ők is azt a xart, amit kavartak a marhaságaikkal? A kedves szülők ne a pedagógusokat jelentgessék fel, ha nem voltak képesek megnevelni a saját gyerekeiket, Hiller bácsit is lehetne, amiért megengedi, hogy a pedagógusnak már nincs semmi fegyelmező eszköz a kezében.


Hidd el, itt a legnagyobb baj nem a roma társadalommal van, ismerek köztük nagyon rendes embert is, fejlődőképes embert is, és persze olyan is van, aki lusta, élősködő. De szerinted magyarjaink között nincs? Anyukámnak volt egy roma kislány tanítványa, ő egy eleven kislány volt, néha öntörvényű, de úgy került ki anyu kezei alól, hogy keményen tanult tovább, és tisztességesen tanul most is, tisztességes munkája lesz, esze ágában sincs segélyek után rohangálni, és mai napig visszajár anyuhoz a suliba, mert a kedvenc tanára volt.

2008. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
alkoss nekem egy elvet, amivel egyértelműen és hitelt érdemlően el lehet dönteni valakiről, hogy magyar-e vagy sem. Ha ezzel megvagy, akkor majd beszélhetünk a dologról.
2008. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
nár nem sokáig kell elviselni őket, ugyanis ha így haladunk a népesség alakulását illetően, akkor hamarosan a magyarok halnak ki és Magyarország helyett Cigányország lesz...
2008. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezt kellene, hanem minden szociális juttatást komoly munkaviszonyhoz kellene kötni, aki nem dolgozik ne is egyék elven
2008. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Tisztelt kérdezö!

Cigàny létemre nem vettem igénybe semmiféle segélyt életem soràn.

Ma ezzel jàrtam rosszul.

Egy egyszerü papirra lenne szükségem,amit csak akkor adnak ki,ha alàtàmasztom hogy van jövedelmem.

De mivel se nem munkanélkülit,se semmi hasonlo segélyt eddig életemben nem vettem igénybe,igy most nekem nem adnak ki egy papit....

Szoval hidd el,nem minden cigàny él segélyekböl.

Élnek persze sokan,de nem hinném hogy néhàny magyar sem àll sorba a segélyért.

Szoval.Forradalmat akarsz?

Inditss te egyet...Miért mondod hogy a cigànyoknak 2-szer annyi joguk van mint a magyarnak?

Akkor miért irjàtok a màsik megjegyzésben hogy a börtönök 90%-a cigàny?

Ezek szerint nekik sincs több joguk.Söt ,öket is büntetik,mint a nem cigànyt.

A segélyekröl.

Hidd el,magyar orszàgon a cigànyoknak,ugy minden màs orszàgban valamelyik kisebbségben lévö népcsoportnak van valami külön jàro segély.

De ha te ezt a segélyt akarod,hàt egyszerü:

Bemész,vagy betelefonàlsz egy kisebbségi hivatalba,és cigànynak vallod magad.

Onnantol kezdve te is jogosult leszel mindenre,amire egy cigàny.

Làttam milyen segélycsomagot kapnak a cigànyok.

Van benne egy kilo liszt,2 csomag tészta,néhàny konzerv,egy kevés édesség,néha napjàn zöldség.

Ha ez téged megvàlt,valld magad cigànynak!

Vagy a lakàsra fàj a fejed?Azok a lakàsok ahogy belülröl kinéznek.

2-3 év és tönkre is megy.

Föleg ha a cigàny cigànyvàllalkozot fogad,és a hàzbol elfelejtik az anyagot.

De csak probàlnàl meg egyszer barna börrel munkàt keresni személyesen¨

Na akkor ha tisztességes vagy ha nem,megéreznéd,min kell keresztül menni.

Én telefonon azonnal fel lettem véve,mikor személyesen bementem dolgozni,a hölgy azt mondta,elnézést,rosszul tudtam,a hely màr betelt...

Iskolàba az osztàly egyik legjobb tanuloja voltam,ösztöndijat kaptam,abbol meg nyelvtanfolyamot fizettem.

És nincs 6-7 gyerekem.

Nem élek a te pénzeden!

Komolyan mondom,megàll az eszem.

Ha itt naponta 100 hasonlo kérdést tesztek fel,akkor se fog vàltozni semmi.

Tudom,vannak elég szemtelen cigànyok is,olyanok,akiket én cigàny létemre ugyanugy utàlok mint te.

De àltalànositasssz,és ez a rasszizmus!

És csupàn rasszizmussal nem mész semmire!

Attol a cigànysàgot nem fogod tudni elüzni.

Söt ök még annàl jobban nem engednek az igazukbol.

Huuuu.

Hàt nem tudom,valahol az lenne a legjobb ha egy cigàny börébe bujhatnàl egy napra.

Akkor kicsit vàltozna a véleményed.

Amugy van egy mondàs:

Megszoksz,vagy megszöksz

2008. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Azok a válaszok, amik nem a kérdezőt erősítik, úgyis le lesznek pontozva, hiába igazak. Nem érdemes ilyen kérdésekben beszélgetni, hiszen egyeseket elvakítja saját álláspontjuk, és meg se próbálnak tovább látni az orruknál. Ez ma Magyarország? Remélem, nem...
2008. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

utolso!

Igen igazad van!

Én màr sok ilyen témàhoz hozzàszoltam,ma màr nem nagyon akartam,épp amiatt amit te irtàl.

Persze hogy le lesz pontozva,ez egyértelmü...

Ös igen,ez Magyar orszàg.

És möäg nekik àll feljebb,hogy a vezetök nem értik meg az àllàspontjukat?

Hàt ha itt sem értenek meg csak egy àllàspontot,akkor a felsöbb vezetök miért cselekedjenek màsképp-.

A dolgokhoz lehetne vàltozatosabban is hozzààllni,de erre nem mindenki képes.

És aki nem képes erre,az soha sem fogja làtni az élet pozitiv oldalàt.Sajnos

2008. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
77%

Kedves hosszú hozzászólást író cigány..(Remélem téged ez nem bánt meg, hogy így hívlak rendesen, mint sok más cigányt akik ezt már rasszizmusnak vélik)

Mindenre van persze kivétel, erre azt szokták mondani, hogy erősítik a szabályt. Én sajnos olyan környéken élek, ahol sok az ilyen bunkó, nevetlen segélyen élő. Akik folyamatosan beszólnak nekem, parasztnak neveznek. Fenyegetnek.. Egyébként a nevüket leírni nem tudják, dehát ők a menők, övék az ország.. :) (vagyis csak nagyon hamarosan lesz)

Egyébként meg ez a börtönös dolog, hogy több roma van ott nem azt jelenti, hogy igazságosak lennének a szabályok, hanem a cigányok sokkal többet ölnek, csalnak, lopnak betörnek.

Egyébként meg, ez mind szép és jó amit leírtál, csak vedd észre a magyarok problémáját is, ha mondjuk megvernek, ellopják mindenedet mert magyar vagy(lásd pl. a tegnapi esetet, ahol 6 cigány tört rá egy gárdistára álmában, ütötték vágták, és azt mondták: na most magyarkodj te g*ci! Na ez aztán a bátorság!) akkor te se leszel ilyen jó véleménnyel róluk és te sem fogod támogatni, hogy a te pénzedből az adókat nekik adják, hogy aztán csináljanak 20 gyereket, akik majd mind segílykéből élnek és magyarokat ölnek, na meg Maunika sóba járnak! Amúgy nem csak ilyen segélycsomagokat kapnak, hanem egy 5-6 gyerekes család mondjuk 500 ezret, ami egy ügyvédi fizetés.

Na meg már megint ez a munkadolgos diszkrimináció.. Annyi boltban látok cigányokat dolgozni, ne mond már te is ezt. Külön munkahelyeket hoznak nekik létre, hogy menjek dolgozni, dehát nagy sikerrel.. Inkább a segélyről is lemond, hogy ne kelljen közmunkára mennie.

Amúgy meg (egyenlőre) ez még a mi országunk, tehát nem megszokod vagy megszöksz, hanem az lesz amit MI akarunk.

Persze, ha ilyen módon irtanak minket és születnek, hamarosan nem a mi kezünkben lesz a döntés.

Amúgy nem vagyok rasszista, csak utálom az ilyen ingyenélő bunkó senkiházikat.

2008. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenélő bunkó senkiházi a Parlamentben van a legtöbb... én is tudnék milliós fizetésekért lyukat beszélni az emberek hasába...


Én magyar vagyok, magyarnak vallom magam, de felmenőim között van lengyel, német, erdélyi... stb. Én soha nem néztem senki származását, hanem csak azt, mit tesz és azt hogyan teszi. Mindegy, hogy azt magyar teszi, cigány teszi, kínai teszi vagy bárki más... ha jót tesz, az jó, ha rosszat tesz, az rossz, származásától függetlenül. Anyukám diákjai között van "magyar", cigány, még háborús övezetből menekült család gyermeke is, a magyar fenyegette meg késsel a cigányt, és a magyar szülei jelentgetik fel a tanárokat, akik csak fegyelmezni próbálnak emberi eszközökkel, a cigány nem ment a bíróságra, hogy az ő "kicsi fiát" miért fenyítik meg szóval, a cigány is felháborodott először, de érdekes módon, a gyereke másnap rendesen dolgozott órán, és a cigány kisgyerek ment át segítséget kérni a másik osztályba, amikor a tanító rosszul lett, mert a rendetlen, fegyelmezetlen magyar kisfiú ollóval meg hurkapálcikával hadonászott, megverte lány osztálytársát, és a tanár hiába próbálta fegyelmezni.


Probléma minden nemzetben és nemzetiségben van, nem a nemzetiségre vagy a nemzetre kell hárítani, ha a bársonyszékben az állambácsik és államnénik hülyék. Őket kéne onnan kifüstölni egyszer s mindenkorra, beültetni őket a saját feketelevesükbe, amit ők kevertek, rendszerváltás óta egyik se volt jobb a másiknál, ők tele vannak milliókkal, nekik könnyű onnan.

2008. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!