Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vona Gábor féle Öt című...

A Vona Gábor féle Öt című műsor kormánypárti vagy független?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Régen több ilyen típusú műsort néztem de fokozatosan rájöttem, hogy sok tv-s személyiségnek sincs több vagy jobb mondanivalója mint Pista bácsinak a kocsmában egy fröccs mellett. Persze leszámítva az érdekesebb nyelvezetet. Pl.: érdekérvényesítés=lenyomják a torkodon amit nem akarsz és hasonló nyelvi "játékok"!!! Le is szoktam róla, okosabb nem leszek tőlük.
2022. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ért egyet mindenben 100%-ig a liberálisokkal, azt lefideszbérencezik. Ezek csak csordákban tudnak gondolkodni.
2022. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#11: Ebben mondjuk egyetértek. Én se tartom semmire ezeket a megmondóembereket. Van néhány értelmes, mint Schiffer, de ő nem is megmondóember, és neki is inkább a nagyobb távlatú, globalizációval kapcsolatos fejtegetései érdekesek.
2022. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A csordaszellem minden közösségre vonatkozik, és így természetesen erre is (ősközösségi reflex). Más kérdés, hogy van az adott ember olyan okos és bátor , hogy ellent merjen vagy tudjon mondani az adott csordának.
2022. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nyilván így van. De mondjuk én úgy tapasztalom, hogy fideszesekkel jobban lehet vitatkozni, mint liberálisokkal. Ha egy liberális csordában vagy olyan okos és bátor, hogy ellent merj mondani, hogy az igazat kimondd, akkor úgy jársz, mint Schiffer.
2022. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15

Én az ellenkezőjét tapasztaltam, de egyébként olyan szinten, hogy én nem találkoztam még fideszessel, aki tudott egyáltalán érvelni.

Míg, még ha nem is velem vitatkozott, a liberális személy max egy idő után leszarta és abbahagyta a vitát, de nem azért, mert "vesztett" volna.

2022. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16. Véleménybuborékok. Ilyen ez. Aztán hogy-hogy nem, megint a Fidesz nyert, amire csak egyetlen (ellenzeku) magyarázat lehet: hát ezek a hülye fideszesek leszavaztak a Viktorra két kiló krumpliért.
2022. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#17

"Véleménybuborékok. Ilyen ez."

Mármint én? Én direkt fideszesekkel beszélgetek többet, okkal, és ennek ellenére nem találtam értelmes álláspontot.

Mondok egy tipikus példát egy közelebbi fideszes ismerősömtől. Kijött épp valamelyik fideszes botrány és amikor megírták még aznap rákérdeztem nála. Három napig nem kívánt róla beszélni, és amint megírta a fideszes média, hogy mit kell mondani, akkor szószerint azzal jött nekem.


"hát ezek a hülye fideszesek leszavaztak a Viktorra két kiló krumpliért"

Egyébként meg, ne tegyünk úgy, mintha ez nem lenne tény.

Ha szeretnél egy fideszes média nélküli, szavazatvásárlástól mentes eredményt látni, akkor nézd meg a nyugati városokban készült exitpoll-okat. A fidesz 10%-ot kapott volna, az ellenzék 80%-ot.

Egy demokratikus rendszerben ilyen körülmények lettek volna.


Tudjuk, hogy minél fejletlenebb egy település, annál nagyobb a fidesz támogatottsága. Minél fejletlenebb egy település, annál alacsonyabb az iskolázottság. És minél alacsonyabb valaki végzettsége, annál nagyobb az esély, hogy fidesz szavazó.

Ha a fidesz nem nekik, vagy nem csak nekik politizálna, akkor ez nem így lenne.

A magyarok negyede funkcionális analfabéta.


Ezek tények, azért mert azt hazudod, hogy nem erről van szó, még tény marad.

2022. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18. Nézd, köszi, hogy rögtön siettél is demonstrálni, hogy a debilitásig agymosott, belvárosi ellenzéki szavazónál nincs egyszerűbb lény a Földön, de ezeket a felesleges köröket már mind lefutottuk a választások előtt is. Merthogy teljesen világos volt már akkor is, mindenkinek, minden...már rajtatok kívül mindenkinek. Mi itt voltunk, szóltunk előre, de ha ez nem volt elég, hát valóság nagybácsi is erőteljesen rátok rúgta az ajtót április 3-án. Erre mit csinálsz? Ott folytatod, ahol az újabb kétharmad előtt tartottatok. Amíg ezzel az ostobasággal nem hagytok fel, addig Fidesz-győzelem várható. Ajánlom figyelmedbe Mérő László kijózanodását a választás napján/másnapján, elég tanulságos volt.
2022. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

#19

Az első mondatodnak nincs értelme, de ja, biztos én vagyok a hülye. :DDD


De azért tisztázzunk pár dolgot:


"belvárosi"

Nem vagyok belvárosi, még csak bp-i sem. Vidéki vagyok, mindig az volt. Még pár ezer fős faluban is laktam évekig.

Ettől függetlenül pedig, ugyanúgy tény marad, amit leírtam. Szopkodhatsz másokat, de attól a tény, az tény.


"ellenzéki"

Nem vagyok ellenzéki sem, pontosabban, ami nekem az ellenzéki definícióját jelenti, az nem vagyok. Igen, nem szavaztam a kormányra, hanem ellenzéki pártra szavaztam, mivel objektíven nincs rosszabb opció a kormánynál, viszont ettől még nem lesz nagyon jó az ellenzék sem.


"ezeket a felesleges köröket már mind lefutottuk a választások előtt is"

Milyen köröket? :D

Tényeket írtam le. Ha te ezekkel a tényekkel a választások előtt is vitatkoztál, akkor veled van baj. :)


Ezeket pedig azért tudtok a választások előtt is, mivel már a 2018-as eredmény is ezt bizonyította.


"Merthogy teljesen világos volt már akkor is, mindenkinek, minden"

Igen, bizonyára a világ minden pontján ezért váltották le az Orbán politikájához közel álló személyeket, mert én és a teljes bolygó van megvezetve (értsd több 100 millió ember), és nem 3 millió fideszes.

Tök logikus, hogy mindenki veletek megy szembe az autópályán és nem ti vagyok az egyetlen elmebeteg banda, aki rossz irányba halad. :DDD


"Mi itt voltunk, szóltunk előre, de ha ez nem volt elég, hát valóság nagybácsi is erőteljesen rátok rúgta az ajtót április 3-án."

Mármint miről beszélsz? Én eddig is tudtam, hogy itt nincs demokrácia, engem nem lepett meg az eredmény.

Erre lehetett számítani egy fasiszta puha diktatúrában. Mit gondolsz, Hitler hogy szerzett 1933-ban 44%-ot?


"Erre mit csinálsz? Ott folytatod, ahol az újabb kétharmad előtt tartottatok"

Ezt szintén nem értem.

Ha holnap népszavazással eldöntjük, hogy lapos-e a Föld és az jön ki, hogy igen, akkor a valóság ehhez alkalmazkodni fog és lapos lesz? :DDD

Mert jelenleg te ezt mondod.


Nem, akkor sem lesz lapos, ha megválasztod a választáson. A fidesz sem lesz jó, akármennyiszer nyer.

Most volt pár hete cikk a nagyobb médiumoknál is, hogy a fidesz bizony konjunktúra alatt az EU-s támogatások nélkül bizony gazdasági visszaesést tudott elérni, ami rettentően szar eredmény.

[link]


Ezek tények, szavazhatsz amennyit akarsz, a tényeken nem tudsz szavazással változtatni.

Mellesleg ebből is jól látszik, hogy melyikünk az elmbeteg, itt magyarázod hogy a valóság a szavazástól függően változik. Kicsit se nevetséges.


"Amíg ezzel az ostobasággal nem hagytok fel, addig Fidesz-győzelem várható."

Hopp, valaki szerint hirtelen a tények ostobaságok. :DDD

Igen, az elmbetegséged garantált.


Amúgy jól látszik, hogy meg se próbálsz cáfolni, mivel nem tudsz. Ezért inkább a személyemet támadod, hogy milyen ostoba vagyok, és hogy ezért "kaptunk ki", miközben persze én nem is indultam.


"Ajánlom figyelmedbe Mérő László kijózanodását a választás napján/másnapján, elég tanulságos volt."

Ismerem Lacit, de ezen a téren nagyon mesevilágban élt, a választás előtt is, és most is.

Persze te, aki diplomással csak TV-ből találkoztál, tudom, hogy meglepő, de azért elmondom.


Azt gondolta a választás előtt, hogy a fidesz úgy csal, hogy a választási bizottság tagjai gyakorlatilag megkínozzák a falvakban az embereket, hogy a fideszre szavazzanak, amikor ezt SOHA SENKI nem állította.

Az állítás mindig az volt, és erre a mostani választás se cáfolt rá, hogy a fidesz a szavazóhelyiségen kívül csal, pl. lánc szavazással, ami viszont bizonyított tény.


A kúria már 2014-ben és 2018-ban is kb. egy tucat esetben kimondta, hogy a fidesz csal. Szóval ez tény.

A mértéke nem ismert, de ha te pl. csalsz egy dolgozat alatt, akkor nyilván nem 1-2 pontot csalsz, mivel az nem oszt, nem szoroz. Annyit csalsz, hogy számítson, mivel ha lebuksz 1-2 pontnyi csalással, akkor kapásból egyest kapsz, nem éri meg.

Annyit kell csalni, hogy megérje. Ez a fidesznél a választási győzelem.


Ezek szintén tények, szépen emésztgesd. És csak akkor válaszolj, ha a kijelentéseimmel próbálsz vitatkozni, nem pedig a személyemmel, amit nem is ismersz és még azt is feltételezted, hogy bp-i vagyok, miközben nem.

2022. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!