Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már meg is kezdte a 9%-ra...

Már meg is kezdte a 9%-ra mért és a legerősebb ellenzéki párttá vált Mi Hazánk ledarálását a Fidesz?

Figyelt kérdés
A cél a Mi Hazánk szavazótáborának lefelezése és így kívül tartása az Európai Parlament falain kívül majd 2024-ben. Volner és Huxit témája tökéletes használható erre. A Fidesz mindent mér, és mindig logikusan cselekszik.

2022. máj. 11. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

#10

Azért nem cáfollak, mert nincs mit, te buta g.ci. Te bedobsz egy (egyébként hamis) állítást, majd több másik állítást, amelyeknek semmi közük az eredeti állításodhoz, és hamisak. Gyakorlatilag ezt csinálod:

"1 + 1 = 3, mert:

9 + 5 = 20

101 + 223 = 1017

egyébként:

10^3 = 9999

.

.

."


Ez nem érv, érv = állítás + alátámasztás. Te semmit sem csinálsz, csak hányod a valótlan hazugságokat a daganat fejedből. Annyira hülye vagy, hogy a rosszindulatod és a hajlandóságod ellenére még az sem megy, hogy a szemünkbe hazudj XD

2022. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azaz mostmár #9-nek.
2022. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

Legerősebb ellenzéki párt?


Jót nevettem.

Ezekre a Jobbik szavazótáborának legostobább része szavazott,ami éppen elérte a bejutási küszöböt.

2022. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%

#10

"Azért nem cáfollak, mert nincs mit, te buta g.ci."

Hogy ha nem érted, hogy miért írok egy másik állítást, akkor nem én vagyok a buta, hanem te.


"Te bedobsz egy (egyébként hamis) állítást, majd több másik állítást,"

Egyébként ezzel magadnak mondasz ellent, akkor nincs mit cáfolni, ha nem állítok semmit, viszont itt elég egyértelműen kimondtad, hogy több dolgot is állítok, vagyis van mit cáfolni, csak akkor nem vagy elég okos hozzá.

Ez ezt jelenti.


"Gyakorlatilag ezt csinálod"

Uhh, hát te tényleg hülye vagy. :DD

Amit körülírtál rólam az annyit jelent, hogy mondtam állításokat, viszont amit példaként bemutattál az már egy érvelési hibáról szól. A kettőnek köze nincs egymáshoz.


"Ez nem érv, érv = állítás + alátámasztás."

Egyébként igen, ezt tettem.

Állítás #1:

A fidesz fasiszta.

Bizonyíték: [link]

Igen, korábban körülírtam, hogy a wiki szócikket meg kell nyitni, de ettől még érv marad.


Állítás #2:

A mihazánk a fidesz fiókpártja.

Bizonyíték: Lásd. mihazánk videó az orosz-ukrán konfliktusról, ahol mosdatják az oroszokat.

És ebből egy logikai következtetés, hogy minek az érdeke az orosz baratság? Melyik párt volt ami az elmúlt 12 évben az oroszokkal partizott folyamatosan? A fidesz.


"Te semmit sem csinálsz, csak hányod a valótlan hazugságokat a daganat fejedből."

Mondja ezt az, aki nem tudta felfogni a másik kommentjeit. :DDD


"Annyira hülye vagy, hogy a rosszindulatod és a hajlandóságod ellenére még az sem megy, hogy a szemünkbe hazudj"

Egyrsézt, itt te vagy a hülye, nem sikerült felfognod egy másik kommentben elhangzott érveket. Ez a hülyeség jele.

Másrészt, nyilván nem fogok hazudni. Nincs rá szükségem, mivel tényeket írtam.

Harmadrészt, én elvből se hazudik, nekem - veled ellentétben - van gerincem.

2022. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Nincs szó ledarálásról, legfeljebb a nácik belháborújáról.
2022. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, szóval ha az MHM mosdatja az oroszokat egyetlen videóban, akkor hirtelen fideszé válik, és mindenki elfelejti, hogy a fidesszel ment szembe leginkább?
2022. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%

#16

Hol ment szembe a fidesszel leginkább? Minden önkormányzatban, ahol a mihazánk a mérleg nyelve, ott a fidesz javára döntöttek.

Ezt meg lehet nézni, ezek tények.

2022. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!