Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnél neki ha Putyin és az...

Örülnél neki ha Putyin és az orosz sereg újra felszabadítana minket?

Figyelt kérdés

Mármint visszaállítaná a Szovjetuniót és az azt körülvevő holdudvar országait is (köztük Magyarországot is).

Ergo majdnem pont a régi vasfüggöny területét visszaállítaná. Akkor felszabadítana minket kvázi Brüsszeltől, Amerikától, a NATO-tól, az EU-tól, és az LMBTQ-tól. Viszont újra nehéz lenne kijutni Nyugatra, itthon csak szerény, félig-meddig kommunista, szovjet típusú életre lenne lehetőség.

Te hogyan élnéd meg?



2022. máj. 11. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Nagyon örülnék
Örülnék
Nem érdekelne
Szomorú lennék
Nagyon szomorú lennék
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nehéz kérdés. Minden értelmes szempontból jobb volt az a rendszer az emberek számára, mint a mostani, de azért az jó lenne, ha lehetne utazgatni.
2022. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
brüsszelt kéne felszabadítani a vezetőiktől!
2022. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
#2: Igaz.
2022. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én annak örülnék ha usa, orosz és kínai állam mögött álló, pár ezer parazita "befektető" eltűnne a föld színéről végleg. Na, akkor van esély felszabadulásra...
2022. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Amit 5# ír, szerintem is.

Magyarország a nyugathoz tartozást, a demokráciát választotta, csak aztán bűnözők kerültek hatalomra, akik még ugye az orosz autokráciát, diktatúrát szeretnének, ami az állami bűnözés melegágya.

2022. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Menekülnék. Én nem élnék ebben az országban, ha ilyenek lennének a körülmények. És egyértelműen a "Hanyatló" nyugatra mennék.

Majd negyven év múlva mikor megint összeomlik a rendszer, visszajövök és beleröhögök az Orosz fanok arcába, és megkérdezem, hogy "Ez kellett nektek?"

2022. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem hiányzik Bástya elvtárs és szerintem sokan vagyunk igy. Szóval igen. A taxisblokád idején nem sikerült de most végre jó lenne ha megint megindulna Battonyán keresztül a felszabadító szovjet hadsereg. Ezért szavaztunk a Fideszre.
2022. máj. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Mi magyarok, már Finnek felszabadítását támogatnánk, ott is vannak ám nácik.
2022. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Finnországban a finnek egy elnyomott kisebbség, amit gonosz anti-finnek tartanak elnyomva, és a hős orosz nép amint ideje engedi, és sikerül pár tankot valakitől kölcsönkérni, bevonul Finnországba és felszabadít.
2022. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!