Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szerintetek...

Fideszesek! Szerintetek Magyarországon tényleg jobb mint Svájcban, Norvégiában vagy Luxemburgban?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor miniszterelnök úr szerint Magyarországon van a legtöbb lehetőségük a fiataloknak egész Európában.


Ezt ti is így látjátok? Szerintetek is több a lehetőség Magyarországon mint Svájcban vagy Norvégiában?



2022. máj. 11. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
A fideszesek szerint csak Magyarországon, és Ororszországban van jó életszínvonal Európán belül.
2022. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#3


Viszont itthon elvágják a torkod az ómigránsok vagy magatehetetlen idős bácsikat rabolnak ki az otthonukban.


Ez mennyivel jobb?

2022. máj. 12. 09:28
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Ómigránsok? Jobb kifejezés a Viktor fajtája :)
2022. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

100 körüli IQval, zéró idegen nyelv tudással, alacsony jövedelemmel és alapból kultúra nélküli közegbe - se világlátás, se színház, se szépirodalom, se képzőművészet - jobb Magyarország. Ez igaz a fideszesek 95%ra és a teljes felnőtt lakosság legalább 70%ra.


Más esetben jobb Nyugaton szinte bárhol.

Kivéve ha nagyon jó, nagy család köt Magyarországra és jómódú az egész család, olyan forrásokból ami távolabb van a politikától.

2022. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék ennyire csóró, hogy napi szinten meg lesz-e a másnapi betevőm. Akkor szívesen Norvégiába szöknék. Méghozzá végleg! Csak azért nem tettem meg mert Norvégiához képest csóró vagyok. De szívem szerint, rég megszöktem volna ebből az országból. De nem csak a szívem, de az eszem is azt diktálja hogy tűnjek el magyarosságról, minél messzebb.
2022. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15


Mire vársz?

Nekem már több mint fél éve sikerült dobbantani.

2022. máj. 16. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!