Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a Parászka Boróka-típusú...

Ezek a Parászka Boróka-típusú balos emberek nem lehet, hogy mentális betegségben szenvednek?

Figyelt kérdés

Nem akarok durva lenni, de lesokkolt, amit megtudtam róla:


[link]


Én egyszerűen nem értem ezeket az embereket, hogy mindig a rossz emberek mellé állnak a jók ellenében, és hogy milyen mélyen gyűlölik a saját népüket.



2022. máj. 11. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Tudod te, mi az igazi gyűlölet, és beteges? Szardarabnak titulálni nyilvános cikkben egy nőt. Ha jól látom, a nevét sem vállalja a cikk írója, de biztosan egy igazi jól nevelt konzervatív uriember lehet, ha ilyen proli módon nyilvánul meg. Érdekes, hogy a nagyon erkölcsös mély érzésű fideszeseknél az ilyesmi sosem üti át az ingerküszöböt.
2022. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Az is bunkó dolog volt, de ha végigolvasod a cikket, jó esetben benned is hatalmas indulatok lesznek. Én nem tudom megérteni az ilyen embereket.
2022. máj. 11. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A vadhajtásoknak a kérdőjelét se hinném el
2022. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Jó, és? Az ilyen típusú karaktergyilkosságok nem ritkák a Fidesztől.
2022. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván, a Vadhajtások durva, nekem se szimpatikusak, de amennyit megtudtam erről a nőről, az alapján nagyon rossz véleményem van róla.
2022. máj. 11. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Sok magyargyűlölő balos mentálisan beteg. Meg sok drogos, meg szexuális kisebbségi, stb. mentálisan beteg. Valóban tele vannak gyűlölettel. De a betegség egyáltalán nem menti fel őket a gonoszságuk alól! A kettő nem feltétlenül jár együtt.
2022. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

jajjj, ilyenkor milyen kis érzékeny lelkületűek lesznek a vérfeminista, baller "nők".

Igen, szardarab.

Ők hogy is szövegelnek a férfiakról?

2022. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6: Mondjuk van benne valami. Ott volt az a meleg Homonnay. Undorító, miket írt a vallásosakról vagy a családosokról. Ő is tiszta frusztrált volt, állítólag vitázni se lehetett vele, mert ha nem értettél egyet vele, egyől személyeskedni kezdett. Oké, meleg, elmondta, milyen negatív tapasztalatok érték, de más melegeket ennél sokkal durvábbak is értek, mégse viselkedtek így.
2022. máj. 11. 22:13
 9/11 A kérdező kommentje:

Vagy ez a nő is:


[link]


Borzasztó.

2022. máj. 11. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező: nem értesz vele egyet? ne "borzasztó"-zz, hanem mondd meg, hogy miben téved szerintem. érvelj, ne minősíts.
2022. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!