Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gyakori, hogy súlyos...

Mennyire gyakori, hogy súlyos mentális betegségben szenvedők, akik időnként kórházba kerülnek, gyógyszereket szednek, nem tudják megállni a helyüket a munka világában?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka.
2021. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb. Még a szobájukat, s testi valójukat sem tudják tisztán, rendesen tartani, körmök vágása, foguk ápolása sem jut eszükbe.
2021. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked kik tartoznak a súlyos mentális betegek közé? Gyógyszerrel szinten tarthatóak a betegségek.
2021. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Több skizofrént ismertem közelről. Ő elég súlyos neked?
2021. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam. Sajnos én is ez vagyok és szinte egy munkahelyen se tudtam megállni a helyen a lassúság miatt
2021. szept. 19. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Bikaerős gyógyszereket kell szedned, ezért van. De gyógyszer nélkül meg van, aki igazi tébolyultként viselkedik, hallucinál, hangokat hall, paranoid stb.
2021. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel le kéne százalékolni az embert, bár akkor meg ilyen 50 ezres nyugdíj lesz, amin éhen lehet halni. Skizo rokonom oda sem tudott figyelni a dolgokra, és gyógyszer mellett sem törődött a higiéniával, jól elbeszélgettünk, értelmesen, csak mocsokban élt.
2021. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És agyoncigizte magát, abban is halt meg, meg ivott is.
2021. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 róbert dávid ***** válasza:
Paranoid skizofrenia m van szedek gyogyszereket nem állom meg a helyem munka vilagaban igy is vannak tüneteim
2021. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen diagnózisom nincs, sem körülírható kórképem, bár pszichológushoz járok (és sokat is segít)... mégsem állom meg a helyem egyik munkahelyen is, de ez ennél bonyolultabb.
2022. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!