Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazánk visszakövetelheti...

Hazánk visszakövetelheti Kárpátalját?

Figyelt kérdés

Az ukránok meggyengültek. Területi integritásuk megfogyott. AZ elkövetkezendő hetekben kialakulhat egy olyan állapot, hogy jelentősen megcsappannak területben, emberben, erőben. Ilyenkor Trianonért kárpótlást kérni lehet erőnk?


Esetleg teszünk gesztusokat Brüsszelnek, hogy több jogokat kapnak az LMBTQ-k. Kivesszük a pedofil jelzőt a törvényből, hogy ne mondják hogy összemossuk velük. Meggnedünk max párezer arabot és nem vétózzuk meg az embargót sem. Úgysem fogjuk betartani, majd haladékokat kérünk


Akkor Brüsszel is benne lenne?



2022. máj. 17. 11:31
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Erre semmi esély és ha egy kicsit is jót akartok a külhoni magyaroknak, akkor ne terjesszetek ilyeneket, mert csak táptalajat adtok a gyűlöletnek és a kárpátaljaiakon fog csattanni az ostor.
2022. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg ilyen féreg módszerekkel visszatudnánk szerezni Kárpátalját, akkor inkább maradjunk tisztességes emberek. Nem ér ennyit.


Ebül szerzett, ebül vész el.

2022. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az Etelközzel jobban járnánk.
2022. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet semmit visszakövetelni, az egy szuverén ország és a szuverenitását Magyarország is elismeri.

Ettől teljesen független az, ha mint szuverén ország megszűnik létezni és a nagyhatalmak, vagy a békekötés érdekében a korábbi ukrán vezetés részvételével a tárgyaló felek döntenek arról, hogy Ukrajna területével mi történjen. Ha itt hivatkozna valaki arra, hogy korábban X vagy Y terület Magyarország (Magyar Királyság) része volt, az nem követelés lenne, hanem indok a területről való döntéshez.

De felesleges ezen elmélkedni, nem fog ilyen megtörténni.

1. nem minket fognak megkérdezni ha Ukrajnát feldarabolják, hogy hogyan tegyék, 2. amiket felsoroltál abba nem menne bele a kormányzat semmiért sem.

2022. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor Erdélyről a Vajdaságról és Nagy Lajos északi-lengyel vidékéről már ne is álmodjak?


És ha még több jogokat kapnak az LMBTQ-sok? Átoperáltatjuk Orbánt is és felvesz egy arab női nevet is?

2022. máj. 17. 11:46
 6/18 Molyember ***** válasza:
81%
A széljobbosok tényleg azt akarják, hogy agyonverjék a határon túli magyarokat. Nem vagytok normálisak, bszki.
2022. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos ahhoz Magyarország gyenge, hogy próbálja valami módon érvényesíteni az érdekeit.
2022. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen. Gyengék vagyunk sajnos. Az oroszok is elég gyengék, még ukrajnát sem tudják bevenni :(
2022. máj. 17. 11:57
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Ő gondolj bele kérdező... az én helyzetemben.... én lengyel-magyar kettős állampolgár vagyok, de lengyel nagyapám litvániai lengyel, az egyik dédim orosz volt magyar ágról...


Add össze és vond le a következtetéseket... én 2017-ben vettem fel a magyar állampolgárságot, de ha a magyar kormány ilyen lépésre szánná el magát... én rögtön lemondanék az állampolgárságamról.... ugyanis nem szeretném ha emiatt megvernének... vagy megvetően néznének rám a litván vagy lengyel rokonaim.... de szerintem a magyar anyám rögvest átköltözne Lengyelországba a lengyel rokonokhoz.... érted ezt? Tudod lehet jobban is járna, mert tudná látogatni apám sírját... ugyanis kint van eltemetve... plusz szeretik őt a sogórnői...

2022. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
#9: Mondjuk ha valaki a kormány egy hibás döntése miatt megver vagy megvetően néz rád, akkor az sem lenne semmivel sem különb.
2022. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!