Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : MZP belűlről...

Ellenzékiek : MZP belűlről verte szét az összefogást. Erre mit léptek?

Figyelt kérdés

Egy új balliberális tanulmány szerint IS : [link]


"A DK-s Vadai Ágnes pedig végül kifakadt: „Nem hiszem el, hogy ilyenekkel foglalkozunk.”"


"Volt ugyanis egy „Elnökök” elnevezésű csoport a titkosított kommunikációt lehetővé tévő Signal applikáción, amelynek az ellenzéki összefogás pártvezetői mellett Márki-Zay is tagja volt. Április 4-én Márki-Zay kapott egy olyan értesítést, hogy "Gyurcsány Ferenc eltávolította önt ebből a csoportból.”"



2022. máj. 17. 14:05
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
10 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk passzol MZP ideológiájához [link]
2022. máj. 17. 14:08
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Már nem azért, de nem az ellenzéki emberek választották meg MZP-t?
2022. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik meg is hálálta rendesen
2022. máj. 17. 14:12
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdés pont az, hogy amiért megszavazták annak kicsit ellenkezőjét hajtotta végre. Mit szóltok ehhez? Sokan még mindig MZP ködben égnek. Talán ez kicsit kijózanító
2022. máj. 17. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az a legszomorúbb, hogy voltak az országban (nem is kevesen), akik elhitték, hogy az ő kezükbe biztonságban lett volna Magyarország. Egy olyan pártszövetség kezében, akik elvtelenek, akik feltétel nélkül kiszolgálnák az országot az USA és az EU globális érdekcsoportjainak, akik minden magyaroktól idegen, külföldi tollakban megfogalmazódott ideológiát akar rákényszeríteni a népre, akik naponta lehülyézik a vidékieket, majd a választás napján elvárják, hogy aznap rájuk szavazzanak.


2018-ban lett volna esély leváltani a Fideszt a következő recepttel:

Ha a teljes baloldal feloszlott volna az LMP-n kívül, az pedig valamiféle koalícióra lépett volna az akkori Jobbikkal (ahogyan azt Vona is akarta volna), a DK-tól az MSZP-n át a PM-ig és a Momentumig pedig arra biztatta volna a szavazóit, hogy szavazzanak erre a pártszövetségre, akkor 2018-ban a Fidesz már repült volna. Nagyon közeliek lettek volna a végeredmények.


2026-ban lesz még egy esély leváltani a Fideszt a következő módon:

- a teljes O1G koalíció oszlassa fel magát, a politikusai pedig ne alapítsanak új pártot, ne lépjenek be a megmaradt pártokba, hanem biztassák arra a volt szavazóit, hogy szavazzanak a Mi Hazánkra.


Így lett volna, ha a baloldalnak tényleg annyira fontos a kormányváltás, mint mondja, csakhogy nem az.

2022. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"biztassák arra a volt szavazóit, hogy szavazzanak a Mi Hazánkra."


Ez tetszik :)

2022. máj. 17. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én iszok egy kávét, még egyet
2022. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem hiteles az írás:


"egy lelkesítőnek szánt, de hosszú, összeszedetlen és tartalom nélküli előadást tartott."


Ez tipikus MZP.

2022. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Orbán Viktor a mindenem!!!!
2022. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a fidesz a legnagyobb globalista mert kritika nélkül kiszolgálja a multikat amik maguk jelentik a globalizmust és mindenben a befektetői érdeknek kedvez.
2022. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!