Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2000-2008ig ez az ország...

2000-2008ig ez az ország miért volt egy putri és miért történtek csúnya dolgok?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a videó teljesen tükrözi az akkori magyar valóságot. Emlékszem anno minden rozogább volt, kevesebb felújítások zajlottak, kórházak állapota rosszabbak voltak (bár az egészségügy jobb volt), társadalom igénytelenebb volt (Mónika show például), gárdisták voltak akik cigányokat öltek, 2006-os "polgárháború", közbiztonság 0 volt (Kozma gyilkosság, ebben az időszakban Pesten metrón milliószor kilopták a holmiaim, Veszprémben fenyegettek fiatalok, Ózdi gyilkosságok), bűncselekmények sokkal brutálisabbak voltak.

Sokkal többen drogoztak, és a fiatalok közt sokkal erősebb volt a bullyng, cigányok elleni rasszizmus ezerszer erősebb volt bizonyos körökben, melegeket majdnem gyilkolták.


Manapság majdnem ennek ellentétje, Budapest egy modern szép város ahol pörgős az élet, közbiztonság javult, az ország szépült, városok modernebbek, nincsenek gárdák és egyéb ilyen rasszista szervezetek, nem bántják már annyira a melegeket, elfogadó a társadalom.


Egyedül egy baj van, hogy mintha a nép butult volna ennek ellenére. Régebben nem volt ennyire kapható a propagandára a magyar.



2022. máj. 17. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok különbséget, most is ugyanilyen putri hely a nyugati aluljáróó.
2022. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is putri volt
2022. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

M3 újítása előtt voltam ott, valóban nincs felújítva mint mondjuk délié de azért drogoznak ott.

Népligeté hasonló, de ott sincs olyan, emlékszem ott anno verekedések is voltak egyszer amikor mentem le cigányok tépték egymást.

Most ott csak énekelnek maximum vagy egy két csöves meghúzza ott magát

2022. máj. 17. 18:42
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért nem*
2022. máj. 17. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem most se jobb. Tele van minden konteósokkal. Az emberek rettegnek a melegektől és a migránsoktól. Budapesten meg minden potenciális zöld területet beépítenek.
2022. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

#5


Budapesten több homokos-zászlót láttam mint Hollandiában

2022. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
6: és?
2022. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

#7


Budapest egyáltalán nem az a város mint húsz éve. A homokosok vagy migránsokhoz való hozzáállását tekintve nem sokban különbözik bármelyik nyugat-európai nagyvárosétól

2022. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ma sem nagy különbség...
2022. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most is egy büdös rothadó putri.
2022. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!