Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek örülnének, ha...

A Fideszesek örülnének, ha Putyin eltakarodna Oroszország éléről?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem érdekel, mivel nem az én országom, nem az én vezetőm és semmi közöm hozzá.

Majd az oroszok eldöntik.

2022. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert lehet, hogy sokkal rosszabb jönne utána. Putyin nem volt soha ellenséges Magyarországgal szemben, egy új vezetőnél ez változhatna.
2022. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
annak örülnék, ha te takarodnál el innen a gyk-ról.
2022. máj. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ahogyan a vezetőjük épp gondolja, úgy döntenek éppen: ez lehet, hogy hétről hétre változhat, de az is lehet, hogy a hírekben "ez" van, addig a valóságban meg "az".
2022. máj. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, erről még nem volt szó a híradóban. Majd ha megmondják, hogy nem oda való, akkor minden idegszálammal gyűlölni fogom és felvilágosítalak, hogy a nemzeti oldal sosem támogatta putyint és a vállalhatatlan tetteit. De ha azt mondják, hogy oda való, akkor viszont az életem árán is megvédem a jó hírét és visszatapsolom a szovjetuniót az országba.
2022. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

#5 Hát ige. Ilyen amikor egy agyatlan balliberális droid próbál szellemeskedni. Magadból indulsz ki és azt hiszed, hogy csak mert neked kívülről szokták megmondani mit gondolj, minden probléma nélkül mentél és leszavaztál olyan pártra, jelöltre is akivel soha nem értettél egyet, csak hát ez volt a taktikaiszavazas.hu oldalán, már a másik oldalon is ilyen emberek vannak.

Nekem nem mondják meg mit kell gondolnom, veled ellentétben vannak saját gondolataim. Mivel eddig még azt sem voltál képes felfogni, hogy a jobboldaliak nem támogatják Putyint meg az oroszokat, így tudom, a válaszomat sem fogod érteni. De ez van, ilyen értelmi képességeknél nem is reménykedem ebben.

2022. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha azzal járna, hogy egy új vezetés leállítaná a háborút, akkor igen. Ha ugyanúgy folytatná, akkor közömbös.
2022. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

"Nekem nem mondják meg mit kell gondolnom"

Igen, én is hallottam, hogy ezt mondták.


"vannak saját gondolataim"

És még a humorod is jó.


"jobboldaliak nem támogatják Putyint meg az oroszokat"

Most nem is a jobboldaliakról beszélünk, hanem a fideszesekről. Tudod, amikor a vörös komcsit keverjük a sárga irigységgel. Így lesz a narancssárga.

2022. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
#8 Elsőre is értettem, hogy agyatlan, rosszindulatú ballibes vagy, nem kell folytatni.
2022. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2022. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!