Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar szélsőjobboldaliak...

A magyar szélsőjobboldaliak miért ennyire befolyásolhatóak?

Figyelt kérdés
Eddig sokuknak Hitler volt a példaképe, őt éltették. Most, hogy Putyin megtámadta Ukrajnát az állítólagos nácik miatt, már ők lettek a náciellenesség élharcosai. Tényleg ennyire nem számít nekik az ideológia, csak a tekintélyelv és a szélsőségesség? Minél balhésabb valaki, minél inkább szembemegy mindennel és mindenkivel, minél keményebben odacsap az asztalra, nekik annál szimpatikusabb? Eddig azt hittem, hogy legalább őszintén hisznek valamiben, még akkor is, ha azzal nem értettem egyet.

2022. máj. 16. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Vicces ahogy okoskodni próbálsz, de jelenleg egy nyíltan soviniszta, kisebbségi jogokat semmibevevő műállam seggét nyaljátok.
2022. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Jó kérdés. Követem.
2022. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2: Csak leírtam, amit tapasztaltam, de nyugodtan megcáfolhatod ha tudod. Nem nyaljuk senki seggét, a kisebbségellenes törvényt ugyanúgy elítélem, de ettől még nem fogom éltetni egy elmebeteg háborúját.

Egyébként minden állam ember alkotta, mesterséges, mindegyik kialakult valamikor, egyiknek sincs nagyobb létjogosultsága a másiknál.

2022. máj. 16. 23:52
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

"#2: Csak leírtam, amit tapasztaltam, de nyugodtan megcáfolhatod ha tudod. Nem nyaljuk senki seggét, a kisebbségellenes törvényt ugyanúgy elítélem, de ettől még nem fogom éltetni egy elmebeteg háborúját."


Nincs ezen mit cáfolni. A magyar szélsőjobbosok nem fognak egy magyarellenes államnak tapsikolni, ami folyamatosan fenyegetőzik, követelőzik, és mocskolódik ha ezek nem teljesülnek.

2022. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#5: Ez nem válasz a kérdésre.


"A magyar szélsőjobbosok nem fognak egy magyarellenes államnak tapsikolni, ami folyamatosan fenyegetőzik, követelőzik, és mocskolódik ha ezek nem teljesülnek."

Helyette tapsikolnak egy olyannak, ami már többször ártott a magyarságnak és amely folyamatos veszélyt jelent számunkra is.

2022. máj. 17. 00:20
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Helyette tapsikolnak egy olyannak, ami már többször ártott a magyarságnak és amely folyamatos veszélyt jelent számunkra is."


Ellenségem ellensége nevezetű mondás. Bár amióta nektek, meg az eu-nek "megfelelnek" az azovosok, banderisták, akkor nem kellene elvtelenségről papolnod.

Két félprimitív népség dolga, amiből nem ártana kimaradni.

2022. máj. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

"szélsőjobboldali = hülye"


Tehát az azovos spanjaitok, meg lényegében az ukrán kormányzat hülye?

Igazad lehet! ;)

Vagy őket most szopkodni kell?

2022. máj. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem szélsőjobboldoaliság kérdése, az emberiség 95%a befolyásolható, 1% irányit a maradék 4 meg látja, hogy mi történik.


Én tuti biztosan nem az 1%-ba tartozom, de nem is szeretnék.

2022. máj. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Dzsonszi ***** válasza:
26%
A balosok meg mikor lettek ilyen megengedők a szélsőjobboldaliakkal? Itthon nyugodtan karlendíthetnek a Jobbikosok semmi probléma nincs vele, Ukrajnában nyugodtan létezhet szélsőjobboldali náci szervezetek, mint az Azov pl.
2022. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem a szélsőjobboldaliakról van szó, hanem azokról, akik az amerikai propaganda fogyasztása helyett/mellett tájékozódnak, és a tények is érdeklik őket.
2022. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!