Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók,sikerült...

Ellenzéki szavazók,sikerült feldolgozni a hatalmas vereséget vagy még mindíg a vereség hatása alatt álltok?

Figyelt kérdés

Az ellenzéki pártok jól láthatóan még mindíg meg vannak zavarodva,egymást hibáztatják és marakodnak.


A szavazóik is pánikba estek az első napokban,de azóta mintha csitultak volna a hisztérikus hangok és úgy néz ki rendezték soraikat.



Önök feldolgozták már az ellenzék végzetes kudarcát?



2022. máj. 18. 15:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

✅ MIK EZEK A RENGETEG EMOJI-k ?

✅ Csak nem utánzol ? :D

2022. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Te utánzol engem.
2022. máj. 18. 20:56
 13/20 anonim ***** válasza:

⛔️ Barátom !

✅ Engem már itt mindenki ismer...

✅ Engem úgy hívnak, hogy :

- A pipás ember

- A pipás srác

- Az emoji-s fószer

- Az emoji-s srác

🚫 Te öcsém a nyomdokomba sem lépsz... :D

2022. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

Nincs ezen mit feldolgozni. Van max. 3 millió boomer/nyugdíjas patkány az országban. Ha majd ezek mind megdöglöttek minden OK lesz.


Ha Orbán előrelátó politikus lenne, akkor belátná, hogy előbb utóbb úgyis lesz egy bal oldali liberális kormány, aminek az első dolga lesz szétbombázni a NER-t és visszavezetni magyarországot a nyugati liberális világba és Európába.


Ez lehet, hogy 2026-ban lesz, lehet, hogy 2030-ban esetleg még egy ciklussal később, de 100%, hogy így lesz. Éppen ezért kár erőltetni ezt a nemzeti sz@rrágó akadékos félnáci félkommunista politikát. Főleg, hogy a szavazópolgárok nagy többsége nem ért vele egyet és soha nem is értett egyet, 2/3-ad ide vagy oda.

2022. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Engem annyira nem érdekelne, hogy mi a kommunikáció, mit lopnának, ki lenne az ellenség, de már ott tartunk, hogy lassan az egész kontinenst politikai fogolyként tartja 3 milla ember, azért mert nekünk mindent vétózni kell.

Akárhol szóba jön az ország, senki sem érti, hogy miért vagyunk mi még EU tagok, amikor a pénzen kivül semmilyen érték sincs, amit vallunk velük.

2022. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7%
#15: Azért a vétó, hogy pl a hatósági áras benzin tartható legyen. Vagy szeretnél 7-800Ft-os benzint?
2022. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16


Sehol máshol nincs benzin ársapka és köszönik jól vannak. Amúgy meg minél drágább a benzin legalább annál kevesebbet fogyasztanak.

2022. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mivel én nem otthon érek, engem rohadtul nem érint a hatósági ár, de, ha otthon is élnék, inkább fizetném, mert ez hosszú távon fenntarthatatlan a gazdaságra nézve.

Viszont a vétó és annak hatásai igen, érintenek, leginkább az, hogy már nem vagyunk szivesen látottak sehol.

2022. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Itt Angliában nem volt nehéz feldolgozni, csak a röhögést volt nehéz abbahagyni április 4-én, de köszi a kérdést megvagyunk.
2022. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szegény libbantok,ühhü-ühü.😢
2022. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!