Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódott ellenzékiek,ti kire...

Csalódott ellenzékiek,ti kire szavaztatok a választáson?

Figyelt kérdés
Az MZP vezette ellenzéki összefogásban csalódott ellenzékiek,kire szavaztatok április 3-án?

2022. máj. 18. 23:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Látod erről beszéltem, agymosott fideszes vagy. Kár is neked bármit mondani és alátámasztani mert csak nyomod a fideszes marhaságokat.

Amikor szerinted pl. Ad az eu 10 milliót korházfelújjításra abból ellopnak 6 ot így feleannyi felszerelést sem vesznek, akkor kitől loptak? A lakosságtól.

Nem véletlen, hogy budapest az egyetlen élhető város magyarországon mivel 99% ban ellenzéki vezetésű.

2022. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

9es

Megszavazta a fidesz a szankciókat

Munkahelyek azért voltak az elmult években mert nőtt a világgazdaság és jött évente 2-2500 mrd az eubol

Ezek nem a fidesz érdemei

Ami fel lett ujitva az eus pénzből történt.

A közpénz nem az ő pénzük. Nagyon sajnálatos hogy nem érzed magadénak a közpénzt.

2022. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 simad ***** válasza:
7 es te szerencsétlen az a gond hogy magyarország egy szegény ország és a fidesz tesz róla hogy az maradjon. De megértem hogy neked megfelelnek a magyar fizetések.
2022. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 simad ***** válasza:
13 as vagyok, hozzáteszem hogy a 200 ezres fizud ami 400k bruttó de téged az nem zavar hogy azért dolgozol hogy mészáros lórika megcsináljon egy autópályát 3x annyiba mint más.
2022. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 simad ***** válasza:
Ezen gondolkozz el. Hogy hova megy a fizetésed fele. Kinek a zsebébe.
2022. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!