Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod az olajembargóra...

Támogatod az olajembargóra vonatkozó vétót?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 08:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

... akarom mondani, NEM.

3# as

2022. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

5

Hiába keresel, sok pénzt, ha felmegy az ára a benzinnek meg a gáznak, akkor MINDENNEK felfog menni az ára és sokkal kevesebbet fog érni a fizud.

Hiába ,,tanultál sokat", ezt úgy néz ki nem sikerült átadniuk neked.

Egyébként pedig nem tudom, hogy hol adták át neked ezt az elcseszett mentalitást, de nem tudom hallottál-e már a kereslet-kinálat törvényéről, minél többen követik a példádat, annál kevesebbet fog érni a munkád, mivel túltelítődik a piac. Pl ma már egy szakmunkás átlagban sokkal- többet keres, mint egy átlagos egyetemet végző ember.

Nekem sem okozna gondot a 800 forintos benzin még az 1000 sem, de a láncreakció, amit okozni fog, az annál inkább gondot fog okozni MINDENKINEK tök mindegy hogy 200 ezres a fizud vagy 1,5 millió, ezek a dolgok bizony hatványozódnak.

2022. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

12

Ja és természetesen a háború továbbra is folytatódni fog, vagy te tudsz abban a fene nagy műveltségedből mondani a történelemből CSAK EGY példát arra, hogy bármilyen szankciós politika működőt és az adott ország a szankciók hatására visszavonulót fújt?

CSAK EGYET!

2022. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
9es. A mol nem veszteseges. Tobbet nyer az olajfinomitason mint amennyit az uzemanyag arstopon veszit, mivel a brent olaj es az urali olaj ara elszakadt egymastol.
2022. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 hypno ***** válasza:
67%

#14


A MOL egy nyereségérdkelt gazdasági társaság. A bevételei és kiadási üzleti terv alapján kalkuláltak.


A kormány által rálőcsölt ellátási kötelezettség és nettó veszteség pedig nem. Az pedig napi egy milliárd forint.

2022. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2022. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
7%
Lehet lepontozni, viszont én Orbán ellen vagyok, ha ő támogatja, én nem! :DDD
2022. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

17

Senkit nem érdekel a 2bittes gondolkodásod, addig, amig ilyen kevesen vagytok, mint most. 😉

2022. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
Aki a jó fizetésével büszkélkedik, gondoljon arra is, hogy ha a magas energia és üzemanyag árak miatt a munkaadója nehéz helyzetbe kerül, jöhetnek leépítések is. Ha elbocsátások lesznek a cégeknél és úgy lesz 800Ft a benzin, hogy fizetés sincs? Akkor hogy fog állni a szája?
2022. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
Lehet mondani, hogy fűtsenek az emberek kevesebbet, vagy menjenek bringával, de az energiaforrások szankciói a termelés leállásához fognak vezetni, és nem a drága benzin lesz a gond, hanem a nagy munkanélküliség. Csak a miheztartás végett.
2022. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!