Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod az olajembargóra...

Támogatod az olajembargóra vonatkozó vétót?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 08:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
55 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Igen.


Fizessen 1000 forintot 1 literért, aki akar.

2022. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Magyarország haladékot kapna, ráadásul ki is fizetnék az átállás költségeit. Ha bevezetnék az embargót 1-2 hónapig emelkednének az árak, de Oroszország hamarabb összeomlana és hamarabb állna helyre az élet.
2022. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen, mint minden józan paraszti ésszel megáldott magyar ember, igen!
2022. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

2

Olyan cuki, hogy vannak emberek, akik egy ki*aszott Disney mesében élik az életüket. :D

2022. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
#4 Az a cuki, hogy én tanultam és olyan munkakörben helyezkedtem el, ahol megfizetik a munkámat és nem alamizsnát kapok. Így nem okoz gondot a 800 forintos benzinár sem. Aki nem küzdött a jó életért és beérte az egyszerű, kevés bérrel járó munkával, annak nyilván nehéz. Neked a vétó az érdeked, nekem pedig nem. Meg kéne tanulni, hogy minden ember más környezetben él és a saját szemszöge szerint ad választ. Így nyílván nem is lesz már minden fekete-fehér. Persze ehhez kéne egy alapvető műveltség. :)
2022. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

2.


Nem haldék kell, hanem olcsó üzemanyag.

2022. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 meszike91 ***** válasza:
61%
Ha engedünk a ruszkiknak az végül sokkal drágább lesz
2022. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Да. Хорошо
2022. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 hypno ***** válasza:
38%

Én azt támogatnám, ha az adómból nem kellene napi 1 milliárd forintot arra fordítani, hogy a MOL veszteségét kompenzálják.


És azért ne legyen ársapka, hogy az én adóm árán az első hozzászóló olcsón tankolhasson. Járjon gyalog, bringával vagy tömegközlekeedésssel ha benzinre nem tellik.

2022. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

9.


Az ársapkával többet használnak a gazdaságnak, mint ártanak.Ha luxussá teszi az állam az autózást egy spirál alakú gazdasági csökkenést eredményezne.Csökkenő forgalom az üzletekben,vendéglátásban, turizmusban,kereskedelemben.

A piacgazdaság alapja a fogyasztás, ha azt megfojtjuk,olyan lesz, mint egy vegetáló zombi.



Sok hülyeségre szórják az emberek adóját, de ez az ársapkás intézkedés kifejezetten jó és szükséges.

2022. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!