Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ötödik Orbán-kormány...

Az ötödik Orbán-kormány leendő miniszterei közül szerinted melyik három tűnik a legalkalmatlanabbnak, legkevésbé kompetensnek a neki szánt poszt betöltésére? És miért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mind.
2022. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Kásler, Novák, Orbán...


Igazából most csak hasraütésszerűen beírtam 3 nevet, mert szerintem mind alkalmatlan de te csak hármat kértél, úgyhogy hármat kap.

2022. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.: Kásler és Novák nevű miniszterek nem lesznek az ötödik Orbán-kormányban.
2022. máj. 19. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Anti, Viki, Jani
2022. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Pintér Jani egészségügyi és oktatási miniszterként. Nem hinném el, ha nem itt élnék ,hogy ilyen létezik. Miniszterek terén valahogy minden egyes ciklussal sikerül alulmúlni magukat és a lehető legalkalmatlanabb embert választani ennek a két tárcának az élére. Kezdtünk egy pappal, akinek semmi köze nem volt se az oktatáshoz se az egészségügyhöz. Ezután következett egy futóbolond, akit láthatólag sokkal jobban érdekelt Mátyás csontváza meg a hunok seggén lévő piros pötty mint ez a két létfontosságú tárca amit vezetnie kellett volna. Ezután most következik egy rendőr, vagy nevezhetjük akár maffiózónak is a 90-es évekbeli ügyei miatt, aki szintén nem volt soha se tanár se orvos. Ezekből látszik a legjobban, mennyire is rohadtul nem érdekli ez az ország orbánt.

Sorvadjon el az összes félidióta sötét fideszes, aki ezeket megszavazta. Sikeresen elcseszitek még a gyerekeitek jövőjét is, ha a sajátunkat már tönkrecsesztétek.

2022. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5.: A Pintér az Sándor, nem János.
2022. máj. 19. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, valóban Sándor elírtam.
2022. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Maruzsa Zoltán már nem lesz államtitkár az új kormányban? Vagy lesz, a BM-nél?
2022. máj. 19. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
#2: Kásler már nem miniszter, Novák immár államfő, Orbán pedig sosem volt miniszter, csak miniszterELNÖK. Ülj le, egyes! :)
2022. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
#9 Ja bocs, nem tudtam, hogy bárki is követte vagy utána nézett, hogy ki milyen tisztséget kapott
2022. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!