Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mitől van, hogy mostanság...

Az mitől van, hogy mostanság Donald Trump folyamatosan magasztalja Orbánt, ám amikor ő volt az amerikai elnök, szóba se állt Orbánnal?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy számotokra az, aki a facén nem rak kis kék-sárga zászlócskát a profilképére, és az ukrán disznókat hasonló disznónak tartja, mint a ruszki disznókat,az máris putyinszopó. Vagyis bajnak nem baj, csak félrevezetitek magatokat. De ti szerettek alternatív valóságban éldegélni, hát legyen így.
2022. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

20:33

nem mindem Fideszes ilyen, de narancs“jobbos” poszt alatt láttam hogy ki kell lépni és kelethez kell menni…

2022. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

20:33: hát tudod, azokat a fideszeseket látva, akik még Novák Katit is köpködni kezdik a facebook-on, mikor kiáll Ukrajna mellett... Na, ilyenkor elgondolkodik az ember.

Egyébként nem kell zázlócska a profilképre, tudod? Akinek minimális erkölcsi érzéke van, az pontosan tudja, ki itt az agresszor. Vagyis: itt elég egyértelmű, ki áll a jó oldalon, és ki a rosszon. Vége a maszatolás korának. Aki pedig egy ilyen agresszort imád, arról nem írom le a véleményem, mert örökre kitiltanának.

2022. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
12. Nekem meg a legvéresebb szájú ellenzéki ismerőseim rohadtukránoznak, meg putyint éltetik.
2022. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
13. Nem, egyáltalán nem egyértelmű. Illetve de, mindkét oldalnak megvannak az agresszorai és az áldozatai. De azért te imádd csak az egyiket, én kihagynám.
2022. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
20:55: ha a Mi Hazánk hívei, akkor nem meglepő.
2022. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szóba állt vele
2022. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!