Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ lobbi helyet az...

Az LMBTQ lobbi helyet az europai unionak nem lenne jobb ha az egézséges hetero kapcsolatot népszerűsítené?

Figyelt kérdés
Ne gyertek nekem azzal h nem is létezik és csak a fidesz találta ki.tele van az internet videokkal.ez egy valos veszély hál Istennek magyarország gátat szabott ennek a gender őruletnek.na de nem lenne életszerűb ha az ovisokat inkább az hetero párkapcsolatra ösztönöznénk?

2022. máj. 22. 08:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

"A hejesírásnácikat ménem vágják ki innest a geccibe?"


Van aki még fel is pontozza. Nem 0%-on van a gyökér.

2022. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

"Ne gyertek nekem azzal h nem is létezik és csak a fidesz találta ki.tele van az internet videokkal.ez egy valos veszély hál "


Nem is tudtam, hogy az Európai Unió határozza meg, hogy mivel lehet tele az internet, vagy mivel nem.

2022. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

A szóköz, vessző, pont, és a b után a következő b gomb, a nagybetűre váltó gomb, stb. szintén mind nem működik.


Az őszinteség nem működik nálad, és talán erre kellene téged ösztönözni.


De térjünk át a tartalomra. KONKRÉTAN hol volt példa arra, hogy óvodában meleglobbi tartott előadást arról gyerekeknek, hogy legyenek homoszexuálisok, vagy alakítsák át a nemüket?


Én erre egy példát sem tudok, mégis erről volt népszavazás, mintha ez lenne a nagy veszély.

Tévedés ne essék, én is szeretném óvni a gyerekeket, az ő védelmüket tartom a legfontosabbnak, DE sajnos ez a gyermekvédelmi törvény éppen csak egy hazugságon alapuló propaganda volt.


Ha a gyermekeket akarják védeni, akkor

- írják alá az Isztambuli Egyezményt!

- a btk.-ba tegyék bele, hogy a papoknak a tudomásukra jutott szexuális kényszerítés jelentése kötelező, mert jelenleg a papok fedezik egymást.


Nem mellesleg éppen a Fidesz módosította a törvényt, hogy 14 éves fiúval a beleegyezésével akár egy hetven éves férfi is szexeljen. Talán éppen a beleegyezési korhatárokon kéne változtatni.


Sorolhatnám még a gondokat, de falra hányt borsó.

2022. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 hypno ***** válasza:
97%

Az internet mindenféle témával tele van, csak ész kell ahhoz hogy az ember szelektáljon közülük.


Az általad felhozott téma "népszerűsítését" a homofób, xenofób és úgy általában mindenféle fób kretének szajkózzák.

2022. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Felcsúttal is tele van a zinternet, mégsem lehet hallani, hogy annyira kapkodnának az emberek, hogy felcsútiak legyenek!
2022. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

"ez egy valos veszély"

Szóval rád hatott, hogy ennyi tapasztalattal rendelkezel.

"tele van az internet videokkal"

Bár nem is csoda, ha folyton gay videókat nézel a neten.

2022. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Van még olyan ember, aki nem tudja, hogy a "gyermekvédelmi" törvény és népszavazás csak egy szokásosan terelés valami zavaros Fideszes ügyletről?


Teljes mértékben úgy, ahogy az USA-ban tették Texasban és Floridában.

2022. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem lehet kérdező, mert az már egyből nácizmus lenne. Csak a homopropaganda mehet.
2022. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 fótsirK ygaN válasza:
100%
Az emberi faj a legszívósabb a földön és most épp ku...v@ sokan vagyunk az élettérhez képest. A népszerűsítés az lenne, ha bemennének és mondanák a gyerekeknek "ti fiúk basszatok fiúkkal, ti lányok meg lányokkal". Egyébként amondó vagyok, hogy 7-8. osztályig semmi ilyesmivel nem szabad traktálni a gyerekeket. Viszont szexuális felvilágosító órán meg lehetne említeni, hogy vannak akik a saját nemükhöz vonzódnak és vannak olyanok is akik rossz testbe születtek. De csak megsúgom, mostanában már az alsósok is kenik vágják a szex témát. Továbbá megjegyezném, nekem édesanyám elég korán vett egy felvilágosító kiskönyvet és egy deka szó nem esett benne a másságról, aztán mégis pasi a párom. Mindenesetre sok LMBTQ intézkedéssel nem értek egyet.
2022. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész gyermekvédelmi törvénymódosításnak egyáltalán nem a gyermekvédelem volt a célja, hanem az, hogy egy ellenségképet készítsenek, ami ellen küzdeni kell, és ami mozgósítja a lopásoktól és mindenféle botrányoktól bűzlő Fideszből kiábránduló fideszeseket, ill. ellensúlyozza a hiányukat, plusz lóvé a közpénzből kampányra.


Ennyi volt a célja, te meg be vagy hülyítve.

2022. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!