Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nulla stressztűrő képességgel,...

Nulla stressztűrő képességgel, 180 ezres nettó fizetésből mégis mi a túrót kezdjek?

Figyelt kérdés
Már sokadjára kapom meg az életképtelen jelzőt, vagy erre való utalásokat. Olyan emberektől akik anno, mai viszonyokat tekintve egyszerűbben, szaré húgyé kezdtek életet, építettek, vagy vettek lakást, házat, stb. Egy idősebb rokonomat már nem is látogatom emiatt, mert oktat. Közben pedig már 15 évesen mezőgazdasági idénymunkát kellett vállalnom.

2022. máj. 22. 12:13
A kérdező szavazást indított:
A röhejes megtakarításaimból borozgassak továbbra is itthon, a szerény mamahotelben
A röhejes megtakarításaimat forgassam szerencsejátékba
Verjem magam 25 év adósságba, kiszámíthatatlanságba, CSOK stb, aztán szépen lassan belepusztulok
Menjek ki hosszú évekre nyugatra, ahonnan persze néhány hét után teljesen kiégve hazakullogok
20 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Neked csak a gyakorin sírás jutott, ezt dobta a gép ez van
2022. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Hiába írnán bármit úgy sem tudnád kivitelezni, mert eleve életképtelen vagy. Te csak úgy tudnál megélni ha minden hónapban utalnánk neked egy fix összeget. Csak ehhez meg nincs kedvünk.
2022. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2#

Nem tagadom. Nem vagyok egy élelmes ember. Ha becsületes munka ennyire elég, akkor ez van. Egyébként nem kérek az utalásodból, ha van kedved hozzá, ha nincs.

2022. máj. 22. 12:28
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Olyan opció miért nincs, hogy képezd magad piacképes tudással, hogy ne minimálbérért kelljen szopnod, hanem meg tudj élni a fizetésből?
2022. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Tanulj nyelvet és megnyilnak a lehetőségeid. Én multizok (bár maga a meló szr) és, ha nem tetszik a meló, mert túl stresszes, nem mondom, hogy egyik napról a másikra, de egy-két hónap alatt találok másikat.
2022. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

4#

A középiskolát már érettségi előtt ott kellett hagynom a francba. Amúgy sem értem mi a túrót kerestem ott, magas volt. Már bánom hogy nem egy 3 éves szakmunkásképzőre iratkoztam be annak idején, de szerették volna itthon, hogy legyen belőlem valaki, diplomás ember, vagy mit tudom én.

2022. máj. 22. 12:41
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs diplomám, csak érettségim, de kitartással és üzleti angollal a bankszektorig jutottam és olyan cégeknél dolgoztam DIPLOMA nélkül, amikről a hirekben hallasz!
2022. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Az onsajnalattal semmire se mesz, a helyzet nehez es ennel csak rosszabb lesz a kozeljovoben.


A helyedben mennek nyugatra ha nem kotnek ide szoros csaladi vagy barati szalak, mert lehet a megelhetesed lesz veszelyben ugyanis a berek nagyon nem kovetik majd le ezt az inflaciot. Ha nem jon be legalabb megprobaltad.

2022. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Dongaben ***** válasza:
100%
Sima, mezei gyári operátor beosztásban is lehet netto 240e-et keresni. Ehhez nem kell komolyabb tudás, csak csinálni kell.
2022. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Vannak alternativ lehetőségek ma már szinte mindenre, nem kell klasszikus iskola, de, ha nem tudod, hogy mit akarsz elérni, vagy merre indulni, az viszont gáz.

Az önsajnálatot el kéne hagyni és elindulni valamerre, ha szerencsés vagy, a piac simán fel tud venni és onnantól, nyert ügyed van! A kérdés itt szerintem, hogy te mit akarsz és mit szeretnél, mert az nem világos!

2022. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!