Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nulla stressztűrő képességgel,...

Nulla stressztűrő képességgel, 180 ezres nettó fizetésből mégis mi a túrót kezdjek?

Figyelt kérdés
Már sokadjára kapom meg az életképtelen jelzőt, vagy erre való utalásokat. Olyan emberektől akik anno, mai viszonyokat tekintve egyszerűbben, szaré húgyé kezdtek életet, építettek, vagy vettek lakást, házat, stb. Egy idősebb rokonomat már nem is látogatom emiatt, mert oktat. Közben pedig már 15 évesen mezőgazdasági idénymunkát kellett vállalnom.

2022. máj. 22. 12:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk már ezt a becsületes munka maszlagot. Én is becsületesen dolgozom, csak relatív jó pénzért teszem, mint minden normális ember.
2022. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

7#

Én gépésznek tanultam. A szakmai tárgyak, meg az ahhoz tartozó matek ment is, érdekelt. Külön matematikaiból viszonz az algebrát nyomták keményen, csak bukdácsoltam. Magyarból pedig a hülye esszékkel meg elemzésekkel kínoztak. Elsőbe volt egy ilyen nyelvi előkészítő tanfolyam is, de sajnos szavak szintjén kívül nem ragadt rám semmi. Nem értettem a nyelvtani szabályokat, összefüggéseket stb. Az angol tudásom tulajdonképpen megegyezik anyáméval, aki soha nem tanult angolt. Aztán persze muszájból ott kellett hagynom idejekorán az iskolát, tehát lényegtelen.

2022. máj. 22. 13:00
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le az érettségit legalább és tanulj valamilyen nyelvet!
2022. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Dongaben ***** válasza:
95%

Ehhez képest jól fogalmazol, és a helyesírásod sem rosszabb, mint az itt írók többségéé. :)

Képezd magad! Egy targoncás jogsi pl. nem egy nagy tétel, és ezzel már a 300e-es netto kategóriába kerülhetsz. :)

2022. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak találd ki, hogy mit akarsz!
2022. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Add be vagy 20 helyre az önéletrajzodat, menj el állsinterjúkra, mindenütt mond meg, hogy nettó 300 000-et kérsz, aztán valaki csak megadja, és lépj le a mostani munkahelyedről. Ez hogy hangzik?
2022. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

16#

Ha 20-ra nem is, de néhány helyre adtam már be jelentkezést az évek során. Vagy vissza se szóltak, vagy olyan körülményes lenne a bejárás hogy inkább hanyagoltam. Nem várható el, hogy eljöjjenek értem a világ végére. Egyébként a mostani és az előző munkahelyemre is csak ismerős révén jutottam be. Az egyetlen megoldás valóban külföld lenne, de nem tudom van e hozzá kellő humorérzékem. Szokták ezt így mondani errefelé. A sok vegetációs év azért sem volt szerencsés, mert egyre nagyobb a puttony a hátamon. Nem tudnék nyugodtan elmenni messzebbre, hosszabb időre itthonról.

2022. máj. 22. 13:34
 18/29 anonim ***** válasza:
42%
Te csak nyavajogni tudsz, meg is érdemled a sorsod.
2022. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18#

Nekem a társadalmi nyomásból van elegem igazából. Amikor olyanok oktatnak akik hozzám képest ezüstkanállal a szájukban születtek(majdnem mindenki). Házmestertempó, vagy nem is tudom minek nevezzem. Ha pedig el akarod magyarázni a dolgokat, vagy nevezzük nyavajgásnak, akkor pedig nem érdekli őket. Magamtól nem szoktam magyarázkodni. Amikor ki akarják húzni belőlem, akkor is legtöbbször csak odaszúrok valami olyat, amin aztán besértődnek.

2022. máj. 22. 14:41
 20/29 anonim ***** válasza:
82%

"Ha 20-ra nem is, de néhány helyre adtam már be jelentkezést az évek során."


Magyarul nagyjából sehova és semmit nem teszel azért, hogy tovább léphess.

2022. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!