Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nulla stressztűrő képességgel,...

Nulla stressztűrő képességgel, 180 ezres nettó fizetésből mégis mi a túrót kezdjek?

Figyelt kérdés
Már sokadjára kapom meg az életképtelen jelzőt, vagy erre való utalásokat. Olyan emberektől akik anno, mai viszonyokat tekintve egyszerűbben, szaré húgyé kezdtek életet, építettek, vagy vettek lakást, házat, stb. Egy idősebb rokonomat már nem is látogatom emiatt, mert oktat. Közben pedig már 15 évesen mezőgazdasági idénymunkát kellett vállalnom.

2022. máj. 22. 12:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

"ezüstkanállal a szájukban születtek(majdnem mindenki)"


Igen nyilván mindenki ilyen és csak te vagy a kivétel az örök kárhozott örök esélytelen. És véletlenül sem arról van szó, hogy lusta vagy mint a disznó.

2022. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

20#

Érdekes egyébként soha nem voltak céljaim. Csak az utóbbi időben frusztrál, hogy betolakodnak a magánszférámba.

2022. máj. 22. 14:57
 23/29 Dongaben ***** válasza:
100%

Megértem, amit a családi részről érzel. Én leérettségiztem, és elkezdtem a főiskolát is, de közban apám lelépett, és anyu nem tudta finanszírozni a nővérem kollégiumát+az én albérletemet Győrben. Dolgozni kezdtem, de mellette tanultam is. Borzasztó nehéz. Ezt tudja, aki szintén ezt csinálta. Akarat kérdése, mert nekem is van egy nagybátyám, aki anno megszedte magát, és próbál kioktatni az életről, de nem érdekelt!

A tanácsom: Végy erőt magadon, és tanulj! Ha a gépészet érdekel, akkor azt. Nem lesz könnyű meló mellett, de van értelme, és haszna.

2022. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha kulfoldet tul nagy ugrasnak erzed akkor is koltozz el szerintem mert tippre olyan helyen elsz ahol tobb a munka, pl Budapest vagy Gyor Debrecen es ezek olcsobb helyein berelj lakast.


Kell egy indulo toke az biztos de vhogy csak osszesporolsz ra, ha otthon laksz.

2022. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

21#

Egyébként nem értem miért hangzik ez puszta siránkozásnak, hiszen ezek tény megállapítások. Amit kiemeltél a válaszomból és az is amit hozzáfűztél. Mostanában jövök rá, hogy én máshogy vagyok bekötve. Igen, lusta vagyok, szeretem a tétlenséget, a tét nélküliséget. Továbbá soha nem éreztem azt, hogy nekem versenyeztetni kéne magam a húspiacon. Csak frusztrál, hogy a környezetem tudatja velem, hogy tőlem a minimum kevés.

2022. máj. 22. 18:04
 26/29 anonim ***** válasza:
34%
Az egyetlen tény itt az, hogy egy lusta szar vagy. Minden más csak kifogás.
2022. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26#

Milyen kifogás? Szerintem elbeszélünk egymás mellett. Csupán azt kifogásolom, hogy ne másszanak bele a magánszférámba. Elvárható lenne szerinted a környezetemtől?

2022. máj. 22. 18:15
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy ne másszanak bele. Ilyen egyszerű.
2022. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a megadott válaszlehetőségekből áradó optimizmus.
2022. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!