Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A majomhimlő lesz a következő...

Jeverezi kérdése:

A majomhimlő lesz a következő világjárvány?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen amennyiben hagyjátok magatokat hülyének nézni.
2022. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Amire van kereslet arra van kínálat is. Sajnos az embereknek borzalmas igényük van a rettegésre, ezért vevők a pandémiákra is.

Őszintén, mi lett volna ha a covid-ból nem csinálunk mesterséges világjárványt és pánikot? Szerintem észre sem vettük volna, legalábbis én nem az biztos.

2022. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2*

Észak korea a covidból nem csinált "mesterséges világjárványt, pánikot" és nézd meg mi lett a vége. Elmondásuk szerint hárommillió lázas beteg van eddig.

De ők is védekeznek a vírus ellen sóval és fűzfalevéllel. Nem túl eredményesen

2022. máj. 22. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"és nézd meg mi lett a vége."

Na mi lett a vége? Mi? Nagy büdös semmi nem lett a vége.

2022. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4*

Valóságot tagadod ezzel nem tudok mit kezdeni.

2022. máj. 22. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből nem lesz világjárvány. Majd valami mást kitalálnak, mert ez nem halálos még annyira sem, mint a koronavírus, vagy influenzavírus. Ezzel csak össze akarnak zavarni, folytatni a káoszt és a fejekben még nagyobb kupit csinálni az emberiségnek. :D Én ennek nem dőlök be.
2022. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es Szívemből szóltál:D

Ha engeditek magatokat újra bepalizni maszkokkal,oltásokkal,karanténokkal akkor újabb "plandémia" lesz.Már előre röhögök a sok bolondon ahogy szalad a majom oltásért gondolván hogy milyen fsza lesz nem tanulván az előző 2 évből XD

Nem lesz jobb sőt....De észt sajnos nem lehet adni pedig ha lehetne akkor nem itt tartana a világ:P

2022. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 80 százalék esélyt adok erre, hogy most ebből is pandémia lesz. Lehet majd megint vergődni a lezárások miatt. Online oktatás, home office, karantén. A turizmusnak gatya.


Egyébként ha az EU tökös, még megállítható a kiterjedt terjedés. Emlékezettek vissza 2020 januárjára. Kínában már tombolt a covid, de az EU még mindig korlátozás nélkül beengedte a kínaiakat, mehetett a vándorlás, ez brutális hiba volt. Ha akkor lett volna f@sz a lábak között, lezárni a polgári közlekedést Kínával, és nincs pandémia, de nem, a fatökűek márciusig semmit se tettek. Remélem legalább ebből tanultak.

2022. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!