Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A belpesti balliberálisok...

A belpesti balliberálisok miért mindig azt támogatják, amit az amerikai kollégáik?

Figyelt kérdés
Antifa, BLM, LGBTQ, Ukrajna... Mindig ilyen hülyeségetet követnek.

2022. máj. 23. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert egyféle módon jár az agyuk... rossz irányba!
2022. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Az illibernyákok miért mindig azt támogatják, amit Putyin elvtárs csinál?
2022. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Mert úgy gondolják, hogy Magyarország egy elmaradott, mucsai ország, Amerika pedig a világ legfejlettebb országa, ezért az USÁ-ra kell nézni példaként a fejlődésért.


Petőfiék is 1848-ban "franciának" vallották magukat, mert Franciaországot gondolták a legfejlettebb helynek, az ottani dolgokat akarták átültetni Magyarországra.

2022. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Kvóták kimaradt
2022. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ennek a támogatással április 3-al lett vége. A homokos Ungár, de még az ultraprogresszív Donáth kacsa is úgy nyilatkozott, hogy le kell állni a "transznemű" úszóval meg a nyugati panelek kritika nélkül való átvételével.

Röviden arcon csapta őket a valóság, hogy a társadalom rohadtul nem kér az érzékenyítésből.

2022. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a dobálózásnak semmi értelme. Nekem is megvan a véleményem, de senkit nem fogok azért lenézni, mert másképp látja az ország helyzetét. A "belpesti balliberálisok" a maguk környezetéből, a maguk életéből mást tapasztalnak, mint mondjuk én. Más jellegű problémájuk van, mint nekem. Más módon tartják fenn magukat, mint én. Én is szavazok a saját belátásom szerint, ők is a sajátjuk szerint, és amelyik tábor többségben van, az fog nyerni. A többség döntését pedig tiszteletben kell tartani, akkor is, ha nem tetszik a rendszer. Ez ennyire egyszerű. Egymás szapulásának semmi értelme.
2022. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!