Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k miért várnak...

Az LMBTQ-k miért várnak itthon elfogadást, ha ők is lábbal tapossák azt, ami másoknak fontos?

Figyelt kérdés

Magyarország-gyalázás:

[link]


Keresztény gyalázás:

[link]


A keresztényeket "valláskárosultnak" gúnyolják és soha nem marad el a provokáció egyetlen Pride-on sem. Erre mi a válasz? Nem ők kezdték? Kereszténység 2000 éve van, LMBTQ mozgalom 20.



2022. máj. 25. 17:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

ma 19:21


Légyszi ezt az állítást egy HITELES forrásmegjelöléssel bizonyítsd.

2022. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Tessék:

[link]

[link]


"Számtalan esetben bizonyították, hogy a hormonkezelt tinédzsereknél nem csökkent a nemi diszfória állapota, azaz továbbra is zavartak, depressziósak maradtak. Sőt sok esetben a beavatkozások után épphogy nőtt az önkárosító folyamatok, öngyilkosságok száma, mivel nem éreztek döntő változást.

Egy friss brit kutatás pedig alátámasztotta azt is, hogy a pubertásblokkolókkal tömött gyermekek csontjai nem fejlődnek úgy, mint velük egyidős kortársaiké."


Bár, azt hogy te bármit hitelesnek fogadj el, ami szembemegy a véleménybuborékoddal azt kizártnak tartom.

2022. máj. 25. 19:51
 13/36 steven95 ***** válasza:
71%

Ateizmus is egy személyi világnézet. Az ilyen személy nem hisz isten létezésében. Ha ez neked egy transzparensre felírva vallásgyalázás, akkor félreértelmezed a vallásszabadságot.


Miben más ha Te transzparensen írod ki, hogy a homoszexualitás bűn? Hát... akár hiszel istenben akár tagadod, egyenlő jogaitok vannak. Ha homoszexuális vagy már nem annyira...


Mi nem a Te elfogadásodra éhezünk, a 4 fal között azt gyűlölsz akit akarsz. Nélküled is van pofánk teljes életet érdemlő embernek gondolni magunkat. És a nap minden percében így cselekszünk. Holnap, holnapután, és még kihullik a hajad.

2022. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

13 Rendben. Akkor te se háborodj fel, ha én kiírom egy transzparensre, hogy a homoszexualitás természetellenes, csak két nem létezik, a férfiak nem szülhetnek, mivel ez az én világnézetem (meg amúgy az alapvető normalitás). Persze gondolom, ilyen esetben már telesírnád a médiát, hogy homofóbia van.


"Mi nem a Te elfogadásodra éhezünk"

Ezt vitatnám, de legyen így. Viszont ha valóban így van, akkor kizárólagos alapon csakis provokáció lehet az a vonaglás, amit meleg büszkeség címen nyilvánosan csináltok. Ha nem az elfogadás a cél, akkor az, hogy provokálj. Örülök, hogy ezt tisztáztuk.

2022. máj. 26. 11:42
 15/36 steven95 ***** válasza:
72%
Nem. Jogi egyenlőseget szeretnénk. Tiltakozunk a mostani állapot ellen. Téged is megilletnek a jogok, pedig nem kérdeztek meg hogy elfogadlak-e.
2022. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Egyenlő jogaid vannak. Én sem házasodhatok azonos neművel és te sem.
2022. máj. 26. 15:03
 17/36 steven95 ***** válasza:
76%
Tudom hogy szeretitek így kiforgatni. Nem házasodhatok a szerelmemmel ( egyedülálló felnőtt önrendelkező emberrel). Örökbefogadást ellehetetlenítették. Társadalmi szinten a gyűlöletkeltéssel megakadályozzák a transzkérdés megoldásra vezető mevitatását. Nincs egyszerű intezkedés szexuáis orientáción alapuló diszkriminációra. Csak nemzetközi fáradságos bíróságok... A felvilágosítást nem kaphat iskolában a magamfajta. Tidom fáj a létezésünk, de el kell viselned.
2022. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Fero89 ***** válasza:
100%
#16 Ezen az alapon te szegénykém joghátrányban vagy, mert én például törvényesen szeretkezhetnék édesanyáddal te viszont nem.
2022. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
17 Akkor aki a testvérét, anyját, gyerekét szereti is házasodhasson vele, ha felnőtt. Ezt szeretnéd? Ha csak a szeretet és döntési képesség számít. Amúgy érdekes, hogy nemváltásról viszont 4 éves kortól dönthet egy gyerek...
2022. máj. 26. 16:25
 20/36 steven95 ***** válasza:
0%
#19 Újra kiforgattad a szavaim. Meglepett. Ja, nem. A svájci dolgot 4 éves kortól is direkt félremagyarázod, de hát ha neked a rettegés a vágyad, csak tessék.
2022. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!