Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k miért várnak...

Az LMBTQ-k miért várnak itthon elfogadást, ha ők is lábbal tapossák azt, ami másoknak fontos?

Figyelt kérdés

Magyarország-gyalázás:

[link]


Keresztény gyalázás:

[link]


A keresztényeket "valláskárosultnak" gúnyolják és soha nem marad el a provokáció egyetlen Pride-on sem. Erre mi a válasz? Nem ők kezdték? Kereszténység 2000 éve van, LMBTQ mozgalom 20.



2022. máj. 25. 17:21
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
30 Alapvető jog nem létezése alatt azt értem, hogy az adott társadalom értékrendjén áll vagy bukik az, hogy neked vannak-e bármihez jogaid. A jogok nem a levegőből keletkeznek, hanem mi, emberek alkotjuk őket. Menj ki a Közel-keletre és lobogtasd ott ezt a törvényt, hogy neked alapvető jogaid vannak homokosnak lenni. És várd meg, hogy mi történik.
2022. máj. 27. 19:36
 32/36 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, ne írj már ilyen csacsiságokat. Hát te is tudod, hogy Magyarország az nem Közel-Kelet. Azt hiszem, hogy te nem a közel-keleti emberi jogokról beszélsz, hanem kifejezetten a hazánkról tetted fel a kérdésed. De javíts ki ha tévednék.

Ezzel a válasszal újra elhajoltál az elől, hogy tisztázd a korábban (27) jelzett problémákat. Csak te hiszed, hogy ez senkinek nem tűnt fel.

2022. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Meleg vagyok DE nem lmbtq vagy mi, szóval a Tisztelt kérdező kérdését egyáltalán nem veszem magamra. Jéééé ilyen is létezik, remélem ezzel beleszórtam pár zsák homokot némely szivárványkommentelő gépezetébe, akik nagy valószínűséggel lepontozással és a torkom átharapásával fognak tiltakozni az ellen, hogy létezik még elvétve pár normális és kulturált homoszexuális, aki nem a liberál- véleménydiktatúrát tolja és nem a provokáció az élete. Szép estét!
2022. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
82%
33 mivel meleg vagy, automatikusan LMBTQ embernek számítasz. Tudod: leszbikus és meleg, ez az első két betű. Inkább azt hiszem, hogy csak kamuzol. Minden meleg ember tudja, mit takar az LMBTQ betűszó.
2022. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Minden ember tudja hogy a politikai színtérre lépett és a témát kisajátító lmbtq mozgalom ideológiáját már szükséges élesen elválasztani a bármiféle ideológiától függetlenül létező szexuális orientációtól. Éppe ezt tettem.
2022. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted van különbség az LMBTQ emberek és az LMBTQ mozgalom között? Mi az állítólagos LMBTQ mozgalom célja? Ki vezeti, kik a legfontosabb emberei? Soros? XD
2022. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!