Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti tényleg...

Ellenzékiek, ti tényleg támogatjátok a meleglobbit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 17:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
73%
Meleglobbi - Orbánnak mindig kell egy ellenség, ha nincs, akkor kell csinálni egyet, ahogy a nácizmusban is volt. Mert ha nincs, akkor rövidúton kiderül mindenki számára, hogy ő a legkártékonyabb az egész nemzet számára, és repülne a börtönbe kb. teljes vagyonelkobzással.
2022. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Baloldali ismerőseim utálták a melegeket. Amióta van ez az lmbtq őrület van és a ballib nyomja, azóta imádják őket.


Jobboldaliként én csak annyit fűzök hozzá, hogy nem változott a megitélésem. Közömbös a téma nekem. Egyedül a média hozzáállása nem tetszik, amit ebből a témából kihoz. Nyalnak a liberalizmusnak és a melegeknek.

2022. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:15

Én nem tudom, hogy milyen baloldali ismerőseid vannak, lényegtelen is.


De ha már a sziklaszilárd értékrendeddel jössz, megjegyzem, hogy a Fidesz már volt minden. Posztkomcsi, oroszellenes, liberális, ateista, polgári, keresztény, illiberális, oroszpárti, meg ki tudja még mi minden. Ha a politikai irányjelzőjüket megújuló energiaforrásként is használhatnánk, úgy pörög. Bár ez valójában arról szól, hogy semmilyen valódi hiteles értékrendjük nincs, csak a hatalmon maradás és a pénzharácsolás a cél, amiért bármit mondanak, vallanak.

2022. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%

A pénzharácsoláshoz a baloldal is nagyon ért. :D


Mindenkinek a hatalom kell, függetlenül attól, hogy jobb vagy baloldal, vagy szélsőséges.. A világon ez mindenhol így van, nem kell ugy beszűkülni felettem lévő. :D

2022. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 18:40

Csak az nem mindegy, hogy a Fidesznek a hatalomharácsolás kizárólag önérdekből cél, míg a baloldalon ez inkább eszköz, és a mandátumszerzésnél megáll a dolog, míg az orbánistáknál nem.


Az MSZP-SZDSZ-nek is volt kétharmada, ha valóban a hatalomharácsolás lett volna a cél, akkor ők is hozhattak volna olyan kétharmadosokat, amivel ellehetetlenítik az akkori ellenzéket, és úgy írják a választási törvényeket, stb. hogy csak ők nyerhessenek, na meg a fékek és ellensúlyok rendszerét is kiüthették volna, ahogy a orbánék tették.


Nem vagyok elfogult, sem vak, a rendesen látom, hogy a baloldalon is vannak sokan, akik csak a pénzre hajtanak, legyen az csak a jogos havi díj, de természetesen korruptak is voltak köztük, de nagyságrendekkel kisebb mértékben, és a Fidesz hoz olyan törvényt, ami elősegíti a korrupciót.


És a nagyságrendek között vannak különbségek. Egyik oldalon pl. a nokiás doboz, ami néhány milla a nagy hír, a másikon meg mészáros, aki gázszerelő nincstelenből lett az ország egyik leggazdagabbja - nyilván mert "annyira okosabb mindenkinél".

2022. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de abban az eladásban az MDF és a Fidesz is éppolyan vastagon benne volt. :)
2022. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
74%
Te is benne voltál.:D
2022. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!