Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti tényleg...

Ellenzékiek, ti tényleg támogatjátok a meleglobbit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok és támogatom
Ellenzéki vagyok és nem támogatom
Nem vagyok ellenzéki és támogatom
Nem vagyok ellenzéki és nem támogatom
48 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Mostmár tényleg szeretném tudni, hogy mi a tököm egyáltalán az a meleglobbi, amitől annyira rettegnek a fideszesek :D
2022. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Húzd ki a fejed a fidesz seggéből, és akkor látni fogod, hogy a legtöbb ellenzéki nem színeshajú transznemű LMBTQ aktivista.
2022. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Az ellenzékre szavaztam, mert a fidesz bűnszervezetet épített ki, és elképesztően káros az országnak szerintem.

Fogalmam sincs ki -vagy mi a meleg lobby, és nem is érdekel.

2022. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Pontosítanál, hogy szerinted mi is az a meleg lobbi? Másik kérdésnél sem sikerült ezt elmagyarázni.
2022. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

A fidesz szerint ha nem üldözik a melegeket akkor "meleglobbysták"


Akkor visszakérdezhetek? aki nem üldözi a 80+os papót aki most vett el egy 18 éves nőt HÁROM GYEREKKEL!!! az akkor pedofil lobbysta igaz?

2022. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%

A fideszen meg a migatyánkon kivül _senkitől_ és sehonnan nem hallok/olvasok/látok erről a meleglobbyról semmit. Ebben az országban az a "meleglobby" hogy évente egyszer végigsétálnak egy utcában a prideosok.

Komolyan és őszintén sajnálom azokat a heteroszexuális (?) embereket akik ezen a láthatatlan lobbin pörögnek évek óta. Betegek vagytok , vagy melegek . Más magyarázat nincs rá, mi az istenért foglalkozna ennyit ezzel akit nem is érint. Az indulatokról nem is beszélve amiket kivált .. Ez valami mentális probléma,megszállottság, vagy elfojtott homoszexualitás amiben szenvedtek .

2022. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
26%
Örülj majd mikor éhen halsz kérdező.
2022. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
25%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom-tudom, ezek csak kiragadott példák, nem is létezik meleglobbi, az egész csak a Fidesz műve stb. Blablabla...

2022. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
#8, akkor minden, amiben heteroszexuális szereplők vannak, stb az hetero lobbi?
2022. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
14%
#9: Nem, az a társadalom normál értékrendje.
2022. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!